uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 4 z 4
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: zender »
niejestem :P, ale po zeszłorocznych przygodach ze zlodziejami doszedlem do wniosku ze lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu :)
Uwaga! Użytkownik zender nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 123 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Pryk-u »
kurwaaaaaaaaaaaaaaaaa.......!!!!!!!!! złość kurwa niepewność kurwa mnustwo podejrzeń kurwa i strach. Jakis skurwysyn zajebał mi rośline [ww] ostatniego krzaka co go trzymałem i hciałem jeszcze z tydzień albo 2 :'( :'( :'( takie zajebiste topy miał i co gorsze to podejrzewam najbliższyh znajomyh o to a jak nie to jakiś jebany konfident albo i same psy po tym jak ktos im wskazał miejscówke tak ze jest przejebane, nie dosc ze nie bede miał juz niego topa to jeszcze sie dygam czy nie wynosić wszyskiego z domu wrazie jakby psy miały wjehać . wieszać złodziei roślin !!! bym huja widelcem rozszarpał jakbym go teraz spotkał
  • 18 / / 0
Nieprzeczytany post autor: lukas2288 »
Swojego n.n. już zrombałem :D Chciałem zrobić fotki przed i po, ale aparat wogóle nie łapie ostrości.
Uwaga! Użytkownik lukas2288 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11665 / 2257 / 0
Odpowiedź jest prosta - aż dojdzie, albo kiedy zacznie wdawać się pleśń.
Ja w tym sezonie ostatniego krzaka ściąłem 26 października - przyfarciło się z suchą i słoneczną końcówką.
Były wprawdzie przymrozki (nawet -4 C pewnego poranka), ale krzaki dały radę.
Niemniej nie zamierzam już więcej sadzić tego typu sezonów. Tylko automaty, albo zweryfikowane sezony finiszujące najpóźniej końcem września. Niestety wybór w tym segmencie nie jest specjalnie bogaty więc w przyszłym sezonie stawiam na auto. Można sobie wybrać cokolwiek, posadzić w połowie czerwca i zebrać z końcem sierpnia / początkiem września. Jakościowo wypada to bardzo dobrze. Miałem w tym sezonie auto Train Wreck, który robi znakomicie. Tylko zbiór rzędu max 12g (ale to głównie z mojej winy, bo wybrałem za małą donicę). Jeśli wszystko zrobić dobrze, to wynik 30-40 g jest jak najbardziej realny, a niektórzy potrafią wycisnąć nawet setkę. Ale to już ze startem pod lampą, doświadczeniem i fartem z pogodą oraz brakiem jakiś komplikacji typu stres spowodowany przelaniem / popaleniem nawozami.
  • 10 / 1 / 0
Ja jak dawno temu byłem hodowca i sądziłem roślinki pod sprzedaż to trzymałem planty zawsze trochę dłużej niż powinienem wtedy zioło było mocniejsze bardziej "kanapowe". I nie chodzi mi że miało więcej THC tylko efekt był bardziej "Stoned" .Czekałem az wszystkie włoski zrobią się brązowe i wtedy scinalem. Myślę że doradzanie komuś żeby ścinał w październiku albo wrześniu mija się całkowicie z celem bo to zależy indywidualnie od rośliny jedna dojdzie wcześniej inna później. Teoretycznie powinno się patrzeć na trichomy pod lupą ale zależy co kto chce uzyskać.
  • 11665 / 2257 / 0
Trzymając krzaki dłużej nie osiągałeś więcej THC, tylko CBN powstałe z rozłożonego THC (ono odpowiada za ten efekt stoned). Optymalny poziom THC jest wtedy, kiedy zdecydowana większość trichomów ma mleczny kolor i pojawiają się pierwsze bursztyny.

Czasem ścięcie wcześniej to kompromis między nie w pełni jeszcze dojrzałym plonem, a dojrzałym ale z dużą ilością pleśni. Sam czasem musiałem ścinać wcześniej i nie wydaje mi się, by w tym konkretnym przypadku mijało się to z celem. Jeśli jednak pogoda dopisuje, jak dopisywała w zeszłym roku w październiku, można trzymać do oporu.
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.