Jungle DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub αMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 19 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

No nie wiem jak, skoro kora zawiera nierozpuszczalne w rozpuszczalnikach niepolarnych sole DMT
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Dokładnie godzinę temu paliłem DMT zmieszane z jej rzeczoną kuzynką, różnica powalająca, w moim subiektywnym odczuciu jestem na prawdę doświadczonym użytkownikiem psychodelików, i jest to pierwsza substancja której udało się wyrwać mnie ze stoickiego spokoju (nadmienię że nie udało się to nawet 140mg 4-aco-dmt wraz z 60ug LSD ah, rzeczone 60ug było też spożyte wczoraj około 20) w każdym bądź razie pierwszy raz coś mi majstrowało przy ciele podczas podróży, będąc po drugiej stronie czułem, jakby moje ciało było zawieszone w przestrzeni a przez nie przechodziły jakby szpikulce, w wyjątkowo dużej ilości zebrane w głowie(nie było to wcale przerażające bo ilość bodźców nie pozwalała mi się dłużej zastanawiać nad taką głupotą). Były oczywiście obce istoty, były inne rzeczywistości, ale co ciekawe czułem się jak w windzie która jechała w górę a ja obserwowałem to co się wokół mnie dzieje, a potem gwałtownie opadała, ale jak byłem już "tutaj" to dalej widziałem jedną, najciekawszą z owych istot, ale jej szczegóły zachowam dla siebie. W każdym razie POLECAM, BARDZO DOBRZE WKOMPONUJE SIĘ WE WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZKI OD RAZU ROZKRĘCAJĄC ZABAWĘ I PODNOSZĄC STATUS SOCJALNY UŻYTKOWNIKA ORAZ UZNANIE U PŁCI PRZECIWNEJ :) DOBRZE SIĘ PO TYM TAŃCZY.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Wstrzykiwała sobie heroinę w kabinie sanitarnej z dzieckiem na ręku

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali 32-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie narkotyków oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dwuletniego dziecka, które przebywało pod jej opieką.
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 34 / 0

Widziałem na Boom na mainie w czasie koncertu X-Dream wychudzonego, łysego staruszka z Ameryki Płd. Miał ogromne cygaro, jak się okazało po zapachu było to cygaro z changi. Palił, chwilę tańczył taniec, który wyglądał jak coś pomiędzy tańcem, a atakiem epilepsji na stojąco. Potem dopalał, podchodził do ludzi, zaglądał im w oczy, robił gesty, ludzie po tym intensywniej wkręcali się w muzykę, wpadali w trans. Zebrał potem kółeczko przypadkowych ludzi, których wszystkich upierdolił changą, wszyscy sobie razem podrygiwali. Kółeczko stało ode mnie z 10 metrów. Kiedy na nich patrzyłem dziadzio nagle spojrzał w moim kierunku, obniżył okulary przeciwsłoneczne pokazując oczy, wpatrzone prosto we mnie, puścił oczko, zaśmiał się i ruszył dalej w tłum ze swoją misją.
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Jungle DMT != N-oxy-DMT i to jest pewne.
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 34 / 0

Linki.
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 14 / 0

Hipotermia pisze:
Jungle DMT != N-oxy-DMT i to jest pewne.
Pewne jest to, ze 95% ludzi używa tych 2 terminów zamiennie. Nie wiadomo, czym jest jungle DMT, najpewniej mieszanką alkaloidów z przeważającą ilością dmt-n-oxide.
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Moim skromnym zdaniem to może być junglem : http://en.wikipedia.org/wiki/Yuremamine z tym że jest bardzo niestabilne i rozpada się po ekstrakcji
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 14 / 0

Więc nie może być, bo jungle jest wyciągany przy ekstrakcjach a/b i stb.
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Hipotermia - to nie jest twoje zdanie tylko przypuszczenia z nexusa, nota bene nieaktualne; aktualne badania GC-MS ksylenowego wyciągu z mimozy... z resztą nie będe się powtarzał - na stronie numer 2 tego wątku przepisałem na język polski z nexusa najaktualniejsze info na ten temat i skończmy tą zasraną dyskusję, bo nie ma nad czym debatować.
Posty: 19 Strona 2 z 2
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 1350 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości