dziwne objawy po paleniu

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 15 / 2 / 0

Mój kumpel po spaleniu nigdy nic nie mówi. Ogólnie mało mówi. Kiedyś z nim odpowiednio pogadałem to mi się przyznał, że jak jest spalony to nic nie mówi bo jest gdzieś zupełnie indziej i ma mase różnych rozkmin. To normalne, że niektórzy mało mówią po spaleniu, szczególnie jak są introwertykami.
  • 72 / / 0

U mnie przeważa introwertyzm i tak właśnie to wygląda. Po mocnym boniu przez pokój może się przetoczyć kilkanaście osób, z każdym się przywitam, ale nie kontaktuję za bardzo tego co się dzieje poza mną, bo skupiam się na swoich własnych rozkminach i się nie odzywam, bo i tak nikt by nie skumał o co mi chodzi :)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 2456 / 11 / 0

Mnie jak choć trochę złapie efekt stoned to nie mam ani trochę chęci aby gadać o czym kolwiek a już na pewno nie na przeciętne tematy. Jeżeli już to o polityce albo ekonomi.
  • 72 / / 0

Najciekawsze, że mimo swojego pływania we własnych myślach potrafiłem jednocześnie grać z kimś w Fifę albo Tekkena na konsoli. Działo się to bardzo automatycznie i szło jak na trzeźwo, a ja tylko się martwiłem, że mam zajęte ręce i nie mogę nigdzie spisać swoich idei :D
  • 1451 / 11 / 0

Ja kiedyś po upaleniu potrafiłem gadać non stop. Teraz rzadko się odzywam. Nie wiem czemu...
  • 451 / 1 / 0

Spory wpływ na gadatliwość, lub nie-gadatliwość po spaleniu ma towarzystwo, np jak palisz w swojej ekipie, to z reguły się odzywasz, przewodzisz temu w jakiś sposób, albo czynnie uczestniczysz. Gorzej jak palisz z osobami, które np mało znasz, albo za którymi nie przepadasz, czy coś w ten deseń. Wtedy włącza mi się niemowa. Ale nic nie przebije akcji, jak paliłem z moim dobrym kumplem u niego w domu, spaliliśmy dwójkę we dwóch, więc ubakanie konkret. Niespodziewanie zjawił się jego starszy brat, który też miał jakieś swoje palenie, siadł z nami no i tak poszły jeszcze zw trzy lolki. Oni zaczęli gadać o jakimś swoim sąsiedzie, ja nie w temacie, więc ukurwiony jak armatka śnieżna siedzę z otwartym ryjem i słucham. Pogadali chwilę, po czym brat kumpla widząc mój przejebany stan uderzył mnie w mózg psychologicznym ciosem :D Mianowicie mówi: "dobra brat, ja będę leciał, ma robotę jutro, bla bla bla" po czym zwraca się do mnie "chyba, że chcesz, żebym został, to zostanę" i patrzy na mnie wyczekująco (dobrze wiedząc jaki mam rozpizd w głowie). A ja patrzę na niego jak ostatni zjeb i NIE POTRAFIĘ SIĘ KURWA ODEZWAĆ, żaden dźwięk nie wydawał się z moich ust, miałem w głowie PRÓŻNIĘ. Nie miałem pojęcia co powiedzieć, ta sytuacja trwała chyba ze trzy minuty - trzy minuty totalnej ciszy, czułem się jak na scenie w teatrze, gdzie jest w kurwe ludzi, a ja mam powiedzieć kwestię, której nie znam. Chyba nigdy nie czułem się róznie głupi jak wtedy :D Ale ten gość słynie z przejebanych wkręt dla zbakanych kumpli młodszego brata ;p
  • 72 / / 0

boberator pisze:
Spory wpływ na gadatliwość, lub nie-gadatliwość po spaleniu ma towarzystwo, np jak palisz w swojej ekipie, to z reguły się odzywasz, przewodzisz temu w jakiś sposób, albo czynnie uczestniczysz. Gorzej jak palisz z osobami, które np mało znasz, albo za którymi nie przepadasz, czy coś w ten deseń.
No u mnie to tak nie działa, ja jestem niemową nawet w zgranej ekipie. Ogólnie trawa średnio na mnie działa, dosłownie mnie rozkłada - jedyne o czym marzę to położenie się na łóżku i wyłączenie się od reszty towarzystwa tak, żeby nikt mi dupy nie zawracał. Dlatego to nie jest mój ulubiony narkotyk :)
  • 11 / / 0

Ja miałem kilka dni temu paranoję że mnie złapią, po chwili biegłem do domu prawie, bo już nie wytrzymałem presji. Jak mam sobie z tym poradzić, palić przez pewien czas tylko w domu? Rzecz w tym że mało palę i jak dotąd dopiero kilkanaście razy paliłem.

kfs

Użytkownik nieaktywny
  • 1457 / 14 / 0

Ja też jestem introwertykiem i tak często mam jak palę w towarzystwie osób, których nie znam jakoś szczególnie dobrze to zamykam się w sobie, rozkminiam sobie różne rzeczy i mam wyjebane na resztę, dlatego najbardziej lubię palić samemu, bo wkurwiają mnie osoby, które co chwila mi przeszkadzają tekstami typu "nie zamulaj" %-D
Czasami potrafię się wkręcić w ciekawą rozmowę po spaleniu, ale to tylko z osobami, które dobrze znam i mam do nich zaufanie no i gdy nie jest to jakieś większe towarzystwo, tylko max 3-4 osoby, a najlepiej mi się rozmawia w cztery oczy.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 61 / / 0

KeFaS pisze:
Ja też jestem introwertykiem i tak często mam jak palę w towarzystwie osób, których nie znam jakoś szczególnie dobrze to zamykam się w sobie, rozkminiam sobie różne rzeczy i mam wyjebane na resztę, dlatego najbardziej lubię palić samemu, bo wkurwiają mnie osoby, które co chwila mi przeszkadzają tekstami typu "nie zamulaj" %-D
Dokładnie, to bardzo irytujące. Ja również w obcym towarzystwie lubię się zamknąć i sobie sama pochillować. A gdy ktoś mi przeszkadza, to mam ochotę mu przyjebać :gun: Tylko się wsłuchuję w co mówią od czasu do czasu i jedyne dźwięki jakie z siebie wydaję to rżenie :-D
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata