Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 5 z 7
  • 657 / 8 / 0
Jakbym miał sie tam wybierać to bym kupił kilka kilo koki i sam zrobił ekstrakcje + wysolenie ;]
  • 23 / / 0
I co dalej zrobiłbyś z tym włąśnie ekstraktem?
Uwaga! Użytkownik thanatos44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 657 / 8 / 0
Z tego co czytałem to paste filtruje sie w acetonie lub eterem i wysala hcl
  • 1450 / 15 / 0
jestem przekonany na 85%, że ketony i aldehydy nie reagują z solami ;-)
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 105 / 1 / 0
Metoda oczyszczania bezwodnym acetonem dziala zajebiscie....
Oczyscilem juz w ten sposob meth, koks, amf i MDMA. Z zoltej meth (crank) zrobil mi sie bialutki proszek ktory kopal jak crystal :)
  • 23 / / 0
Zaraz zaraz Panowie (i ukryte Panie)

Skoro jak twierdzi Mayday, lignokaina, benzokaina i inne popularne dodatki rozpuszczaja sie w chloroformach i eterach a kokaina w wodzie, to moze zrobic jak z koda: najpierw oczyscic z niekain przez myjke acetonowa a potem pozbyc sie ~kain przez rozpuszczenie w wodzie kokainy, wywalenie osadu (benzi i ligno) i odparowanie z powrotem do prochu.

Co Wy na to specjalisci? Po co wyciagac benzokaine sprzezona z chloroformem z kokainy skoro mozna wycignac kokaine sprzezona z woda z pozostalych ~kain i miec w dupie etery chloroformy?
Uwaga! Użytkownik thanatos44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 26 / / 0
Nie jestem chemikiem, ale w liceum coś tam się liznęło i z tego takie wnioski i wynikające z nich pytania.
kokaina w postaci wolnej zasady słabo rozpuszcza się w wodzie, ale jednak się rozpuszcza więc zobojętnienie teoretycznie mało jej wytrąci.
A co jeśli użyć małych objętości stężonych roztworów z nadmiarem mocnej zasady? Iloczyn rozpuszczalności i mała objętość wytrąciłyby freebase niemal do końca i straty byłyby minimalne.
Następnie osad odfiltrować i wysolić. To by było banalne. Dla wymagających można osad rozpuścić w eterze pozbywając się nadmiaru zasady, w której jest utyrzany osad.
Teraz tak:
Czy inne substancje w postaci freebase, które zawiera uliczny koks też mogą się wytrącić?
Czy inne sole kokainy też są dobrze rozpuszczalne? Jako że kwas solny jest trudno dostępny, co by było gdybym wysolił kwasem cytrynowym, octowym, siarkowym lub innym łatwo dostępnym?
Uwaga! Użytkownik alfredomulikas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 174 / / 0
na wieksza ilosc RC jakie proporcje uzyc 1g=5ml acetonu ?
  • 1 / / 0
Hmmm.... tak sobie mysle moze sie myle wiec mnie poprawcie ..
ale skoro koka tak latwo rozpuszcza sie w wodzie to moze caly woreczek polskiej koki wsypac do wody dokladnie wymieszac , koka sie rozpusci a syf zostanie , przefiltrowac przez filtr (np. do kawy) i odparowac , to co zostanie to super czysty materiał ?
  • 26 / / 0
Co do tej metody (pierwotnej) mam poważne zastrzeżenia. Po "myciu" w bezwodnym acetonie został się biały proszek. Proszek ów nie miał działania psychoaktywnego i słabo znieczulał miejscowo. Po odparowaniu acetonu został się żółtawy tłusty osad, który znieczulał mocno i psychoaktywnie wyrywał z kapci. Dodam że ten tłusty żółtawy osad do złudzenia przypomina pierwszoklasowy koks, który miałem okazję skosztować w Holandii.

Czy ktoś w ogóle próbował tej metody? Bo chyba coś tu nie gra... Skąd info na temat rozpuszczalności koki HCl w acetonie? Mi wygląda na to że ta metoda powinna być przeprowadzana na odwrót i koka wyciągana z roztworu, a nie osadu. Aceton jest polarny...
Uwaga! Użytkownik alfredomulikas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 5 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.