Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 321 • Strona 1 z 33
  • 654 / 14 / 0
Zwracam się do was z prośbą o jakieś info na temat rekreacyjnego użycia tego leku. Mam drażetki 50mg i nie wiem ile jeść i czy wogóle to ma jakieś zastosowanie dla przyjemności.
Ostatnio zmieniony 26 października 2018 przez misspill, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana nazwy topicu.
  • 206 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: kodeX »
heh dołaczam sie do wypowiedzi kolegi..z tym , że wyczytałem w ulotce iż jest to lek starszej generacji i działa po paru dniach wiec mam mieszane uczucia co do rekreacji tego leku..pozdr
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Dziwne...w mojej ulotce nic takiego nie było
  • 494 / 25 / 0
Lek działa ale niezbyt rekreacyjnie.
1-2 tabletki + piwko = nagłe przybicie gwoździa.
Zero przyjemności i walorów rekreacyjnych, sen przychodzi nagle i nie towarzyszy temu najmniejsza nawet przyjmność.
Nie do ćpania.
Pozdrawiam
  • 172 / 13 / 0
to jest gowno i wogole nie dziala, nie wiem po co wykrzyknik wogole jest na opakowaniu...
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 177 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: clomipramine »
Pramolan jest łagodnym lekiem antydepresyjnym stosowanym w lekkiej depresji z pobudzeniem i lękiem. Jak dla mnie jest to typowy "zamulacz", tzn. powoduje senność, uczucie "nic mi się nie chce", po obudzeniu ze snu pramkowego miałem zawsze jazdę, że "nie mam siły". Połączony z EtOH potęguje jego działanie i senność jest naprawdę trudna do opanowania. To samo w połączeniu z THC. Znosi euforyczne działanie MDMA. Z tego co pamiętam jest dystrybuowany w formie drażetek 25mg. Jedyne, co możesz zrobić, to podzielić drażetkę nożem na 2 częsci i łyknąć połówkę. Powoduje jekką zmianę percepcji, jednak nie będziesz senny. Działanie jest naprawdę bardzo delikatnie zaznaczone, także nie spodziewaj się niczego specjalnego.

Wszystko co napisałem wiem z doświadczeń własnych. Również mi go kiedyś zapisali na problemy z zasypianiem.
Ostatnio zmieniony 15 marca 2009 przez leiche, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 849 / 40 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper2 »
Czyli w skrócie - jeśli idzie o ćpanie to nic się nie da z nim zrobić.
Ostatnio zmieniony 15 marca 2009 przez leiche, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 172 / 13 / 0
s
Nieprzeczytany post autor: wsburroughs »
odpusc sobie pramolan, nic nie robi, nawet po 10 drazetkach spac mi sie nie zachcialo
Ostatnio zmieniony 15 marca 2009 przez leiche, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Zdobyłem 14 tabletek tegoż specyfiku. Jest to trójpierścieniowy antydepresant, ale jego działanie nie opiera sie na blokadzie wychwytu zwrotnego. Jest agonistą receptorów sigma (tak jak DXM np.) stąd jego działanie antydepresyjne. Z tego względu nadaje sie do łączenia z SSRI i innymi blokerami wychwytów zwrotnych nie powodując interakcji na tym tle. Wzmacnia działanie SSRI i innych antydepresantów. Postanowiłem brać 50mg na noc (to bardzo mała dawka) jako lekki zamulacz na sen i wsparcie antydepresyjne.

Jest też antagonistą podtypów receptorów serotonoinowych i dopaminergicznych mogących powodować lęki i fobie. Antagonizm receptorów histaminowych powoduje zamułkę, oraz działanie antyalergiczne.

Jest jeszcze jeden temat w depresantach o pramolanie, proponuje komuś z administracji scalenie tych dwóch, przemianowanie na "Opipramol (Pramolan) - wątek ogólny" i wrzucenie do antydepresantów
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 463 / 10 / 0
ja go bralem do citalopramu, w dawce 50-100mg na noc.. pomagał zasnac, szczegolnie z alko, choc podobno % calkowicie zmieniaja jego dzialanie terapeutyczne
fizyka narkotyki i muzyka
wujek supra
ODPOWIEDZ
Posty: 321 • Strona 1 z 33
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.