Oksymorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1157 / 7 / 0

no1

u nas jesien a w kambodzy kwitna maki ...

Jesli dla ciebie 4 marca to jesien to niezly z ciebie kolo. Jesli juz to koniec zimy, a za niecale 3 tygodnie kalendarzowa wiosna :cheesy:.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

wiosna lato zima co za roznica ??
czas jest wzgledny

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Targi konopne w Warszawie, czyli "matka medycznej marihuany", walka z mitami i... tysiące zwiedzają

Olbrzymia hala, dziesiątki wystawców i tysiące zwiedzających. Po raz pierwszy na taka skalę odbywają się w Warszawie targi konopne. I choć wielu reklamodawców i sponsorów wystraszył zielony liść marihuany, organizatorom marzy się, by Polska stała się konopnym potentatem.
  • 264 / 1 / 0

zjeździk pewnie jeszcze lepszy od tego fntanylowego po ciagach co? Jak sie komponuje z brnzo?
  • 268 / / 0

Tak czytam stare posty i niemoge sie nadziwic jak ten tomala madrala niby wszystko o tych "truciznach" wiedzacy i chcacy zrobic rewolucje, wyjebac z aptek kode otc i wprowadzac jakies refomy, twierdzil, ze oksymorfon jest kilkadziesiat razy slabszy od morfy a od heroiny nawet kilkaset!!! Do tego wyzywal innyc, ze niemaja pojecia bo on od helipa "prawdziwego" slyszal, ze porownujac oksy do heroiny to jak piwo w kuflu do flaszki wodki, smieszne i zalosne...

Ja poki co jestem strasznie napalony na oksy, ale za huia niemoge znalesc w niemczech chba byl opana ER ale chyba zostal wycofany bo lekarze sprawdzajac w komputerkach nic nieznajduja...

Jestem napalony na oksymorfon, dekstromoramid i ketobemidon ale niemoge znalesc!!!!! Pomos jakies pomysly?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata