Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1051 / 100 / 3
Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
  • 37 / / 0
Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
Jako główny czyt. poważny dowód w sprawie raczej nie może być, ale na pewno prokurator przedstawiając zarzut weźmie pod uwagę jakim trafem w miejscu przestępstwa znaleziona została butelka z odciskami oskarżonego.

Pierwsza zasada jest taka nie przyznawaj się do niczego! A druga jak już coś robisz, co jest karalne w naszym kraju to zastanów się w między czasie nad dobrą wymówką i tym co będziesz mówił na policji.

Teren był obserwowany, mają jakieś zdjęcia że chodziłeś na miejscówkę wcześniej? Jeżeli nie i trafili Cie tam za pierwszym razem moje zeznania brzmiały by mniej więcej tak "Byłem na spacerze z rana, z reguły lubię naturę i postanowiłem pochodzić głębiej po lesie, gdzie zobaczyłem rosnące krzaczki, które wyglądały nieco inaczej od tych, które widuje na co dzień i postanowiłem jedynie podejść, a następnie odejść, ale już nie dano mi takiej szansy, ponieważ zostałem zatrzymany. Nie przyznaję się do żadnych postawianych mi zarzutów, ponieważ jestem całkowicie niewinny i odmawiam dalszych zeznań".

Ale wszystko zależy od okoliczności sprawy, my ich nie znamy idź do adwokata i przedstaw mu dokładnie wszystko.

Jeszcze lepiej jeżeli bierzesz się za coś i masz w bani paragrafy niż same teksty - mówiąc policjantowi "jako, że przysługuje mi prawo odmowy zeznać ten i ten paragraf" postanawiam z niego skorzystać, od razu pies na Ciebie patrzy nieco innego, niż na takiego co gada by pogadać.
Uwaga! Użytkownik SmerfGargamel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 198 / 7 / 0
Darmową poradę prawną uzyskasz od rzecznika osób uzależnionych

Więcej informacji: http://politykanarkotykowa.pl/informacj ... le-nionych

;-)
Nie będę swoim wrogiem gdy jestem swoim Bogiem. ;-)
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.