Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 17 / / 0
Tłukłem się ostatnio z typem, mam przesuniętą przegrodę nosową. I w związku z tym pojawia się moje pytanie. Czy wciąganie jakichkolwiek proszków jest dla mnie "bezpieczne"? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
  • 2362 / 21 / 0
wciąganie proszków zazwyczaj nie jest bezpieczne
BS
  • 17 / / 0
Domyślam się. Chodzi mi o to, czy jeszcze bardziej mogę sobie rozjebać ten nos? A właściwie chodzi mi o to, jak bardzo.
  • 1507 / 47 / 0
O ile nie będziesz prochu aplikował przy pomocy młotka, to nosa raczej nie złamiesz, chociaż na Twoim miejscu dla pewności dokładnie kruszyłbym grudki. Najwyżej Twoja śluzówka będzie jak opona Schumachera po Grand Prix.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012 przez Satif, łącznie zmieniany 1 raz.
tekst powyżej =/= prawda
  • 2362 / 21 / 0
BS
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.