Oddawanie krwi przez osoby używające narkotyków

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 67 / / 0

siemanero

wie ktos czy osoba z THC we krwi bedzie mogla oddac krew?????

nvm

• 217 / / 0

Krew można oddać po 6 miesiącach od ostatniego palenia.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Pomyśl, nim udostępnisz - jak media społecznościowe podsycają moralną panikę wobec narkotyków

W marcu 2019 roku użytkownik Facebooka z USA opublikował zrobione w publicznej toalecie zdjęcie rolki papieru toaletowego z widocznymi na niej kilkoma czerwonymi kropkami, ostrzegając ludzi, że ktoś wbił zużytą igłę w rolkę, próbując oczyścić ją z krwi...

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / 1 / 0

jak jeszcze chodzilem do szkoly to ziomki co pala codziennie oddawali krew.. testow nie robia. ale jakkosc krwi juz jest pewnie nie ta :D

• 2 / / 0

nvm pisze:
Krew można oddać po 6 miesiącach od ostatniego palenia.
tak naprawdę to nie ma znaczenia kiedy ostatnio paliłeś, bylebyś nie przychodził jako najarany samarytanin;] Testów na zawartośćTHC nie robią, a każda krew jest filtrowana i rozbijana na czynniki pierwsze, więc nawet jakość nie spada ;D

• 19 / 1 / 0

A jeśli biorę inne dragi, takie jak opiaty, benzosy, LSD itp., to mogę oddać krew?

nvm

• 217 / / 0

Najlepiej chyba przejść się do punktu oddawania krwi i wypytać właśnie o te rzeczy, bo w necie informacji o tym nie znajdziesz. :)

• 14 / 1 / 0

Jaralem po okolu 2-3 tygodniach oddalem krew i bylo gites wiec zadne 6 miesiecy.

nvm

• 217 / / 0

Podałem informację, która była dostępna na stronach punktów oddawania krwi. Teoria a rzeczywistość to dwie różne sprawy, tutaj też ma to zastosowanie. Przykład widziałem także na woodzie, gdzie kumpel będąc mocno wstawiony oddawał krew i nie było problemów.

• 1071 / 4 / 0

Chlopaki mam powazne pytanie!!. Jak w czwartek oddam krew to w piątek moge zarzucic pigla ?? nie dojdzie do jakis negatywnych skutkow ?? bo nie chce pasc :D

• 3491 / 25 / 0

Raczej tak. Za mało krwi przeca nie masz.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata