Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 269 / 3 / 0
Czy palenie marihuany podczas brania antybiotyków jest niebezpieczne? Możecie to jakoś farmakologicznie opisać? Pozdrawiam.
cannabacchus
  • 157 / 5 / 0
THC, jako złożony związek, raczej nie powinien łączyć się z antybiotykami (co innego alkohol) i tworzyć toksycznych związków. Idąc tą logiką, osobiście uważam, że możesz spokojnie palić.
Jajka %-D
  • 181 / / 0
paliłem przy każdym antybiotyku jaki brałem od 2 lat (ok. 10 różnych, na różne rzeczy) - żadnego negatywnego wpływu, a zawsze chociaż lepszy humor przy chorobie dochodził :) Także z autopsji - nie jest niebezpieczne. A z farmakologicznego punktu - i dont give a fcuk ;)
Co innego alko, tragedia i nie polecam :/
Byleby znów baka była jak dawniej, i byle apteka otwarta do pólnocy najmarniej
Byleby mocno zaszumiało w bani, bylebym euforie znów poczuł gdzieś przy krtani ^^
  • 20 / / 0
Od strony farmakologicznej wiem tylko tyle, że antybiotyki nie łączą się z THC i dlatego też nie mogą tworzyć związków toksycznych dla człowieka. Niestety nie wiem czy ze wszystkimi antybiotykami tak jest. Z własnego doświadczenia wiem, że podczas anginy mj pomaga zasypiać - nie odczuwałem męczącej gorączki. Inna sprawa, że rano gardło jest wysuszone, ale sprawę łatwo załagodzić za pomocą Propolek i filtrującego sprzętu w postaci np. bonga. :-)
  • 591 / 7 / 0
Potwierdzam co wyżej ludzie piszą, wiele razy paliłem jak byłem na antybiotyku i nie zauważyłem jakiś większych problemów.
  • 1053 / 71 / 0
niektore z kannabinoli same sa antybiotykami.
Uwaga! Użytkownik zioloziolo jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 591 / 7 / 0
w sumie powinno być na ulotce antybiotyku napisane czy można, jak nie będzie i Ci się coś stanie możesz mieć gruby hajs pozywając firmę farmaceutyczną.
  • 528 / 3 / 0
Głupoty gadasz, myslisz ze ktoś Ci narkotyki wpisze? Jak nie wierzysz to zrób szkodliwego miksa i podaj do sądu, w koncu gruby hajs..
  • 591 / 7 / 0
zioloziolo pisze:
niektore z kannabinoli same sa antybiotykami.
To znaczy, że mix trawa+alko może okazać się śmiertelny? Coś nie chce mi się wierzyć
l s pisze:
Głupoty gadasz, myslisz ze ktoś Ci narkotyki wpisze? Jak nie wierzysz to zrób szkodliwego miksa i podaj do sądu, w koncu gruby hajs..
no nie wiem piszą, żeby niektórych leków nie brać z pochodnymi sporyszu (w domyśle LSD)
  • 528 / 3 / 0
W czyim domysle, chyba Twoim tylko? ;)
Pochodne sporyszu sa lekami wprowadzonymi do obiegu dlatego tak pisze..
LSD nie jest pochodna sporyszu.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.