Oddawanie krwi przez osoby używające narkotyków

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 67 / / 0

siemanero

wie ktos czy osoba z THC we krwi bedzie mogla oddac krew?????

nvm

• 217 / / 0

Krew można oddać po 6 miesiącach od ostatniego palenia.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Nowy raport szacuje wartość światowego rynku marihuany na 344 mld USD

Pomimo szeroko zakrojonej prohibicji, marihuanę wg New Frontier Data regularnie konsumuje 263 mln ludzi na całym świecie.

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / 1 / 0

jak jeszcze chodzilem do szkoly to ziomki co pala codziennie oddawali krew.. testow nie robia. ale jakkosc krwi juz jest pewnie nie ta :D

• 2 / / 0

nvm pisze:
Krew można oddać po 6 miesiącach od ostatniego palenia.
tak naprawdę to nie ma znaczenia kiedy ostatnio paliłeś, bylebyś nie przychodził jako najarany samarytanin;] Testów na zawartośćTHC nie robią, a każda krew jest filtrowana i rozbijana na czynniki pierwsze, więc nawet jakość nie spada ;D

• 19 / 1 / 0

A jeśli biorę inne dragi, takie jak opiaty, benzosy, LSD itp., to mogę oddać krew?

nvm

• 217 / / 0

Najlepiej chyba przejść się do punktu oddawania krwi i wypytać właśnie o te rzeczy, bo w necie informacji o tym nie znajdziesz. :)

• 14 / 1 / 0

Jaralem po okolu 2-3 tygodniach oddalem krew i bylo gites wiec zadne 6 miesiecy.

nvm

• 217 / / 0

Podałem informację, która była dostępna na stronach punktów oddawania krwi. Teoria a rzeczywistość to dwie różne sprawy, tutaj też ma to zastosowanie. Przykład widziałem także na woodzie, gdzie kumpel będąc mocno wstawiony oddawał krew i nie było problemów.

• 1071 / 4 / 0

Chlopaki mam powazne pytanie!!. Jak w czwartek oddam krew to w piątek moge zarzucic pigla ?? nie dojdzie do jakis negatywnych skutkow ?? bo nie chce pasc :D

• 3491 / 25 / 0

Raczej tak. Za mało krwi przeca nie masz.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata