Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2995 / 91 / 0

Jaka jest różnica między DFH a DMH?
  • 99 / 2 / 0

Dlaczego nie zamówić z ebay'a? Wysyłają przeciez do Polski. Najtaniej znalazłem 600tab-25mg za 40zł razem z wysyłką!
Spodobało mi się jak kiedyś 1 tabs apapu noc ułatwił mi sen, gdy miałem grypę.

Działanie nasenne działa przeciez na tej samej zasadzie, co u takiej mianseryny, mirtazepiny, doksepiny czy amitryptyliny (antagonizm receptorów histaminowych H1)

Difenhydramina wykazuje tez działanie blokujące wychwyt serotoniny. Odkrycie to doprowadziło do poszukiwania substancji o podobnej budowie i mniejszej liczbie efektów ubocznych, czego owocem zostałą fluoksetyna

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Zamiast prania na sznurku suszyły się łodygi konopi

Policjanci z wałbrzyskiej dwójki sprawdzali pustostany przy ul. Armii Krajowej pod kątem osób bezdomnych, które z uwagi na niskie temperatury mogły wymagać pomocy.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Wątpię, że sprzedaż leków na ebay'u jest legalna :huh:
  • 99 / 2 / 0

gzyp pisze:
Wątpię, że sprzedaż leków na ebay'u jest legalna :huh:
Wątpię i nie sprawdzę :cool:

http://www.ebay.pl/sch/i.html?LH_AvailT ... 3D1&_rdc=1

Kiedyś były dostępne przeróżne RC'ki. Rok temu zamawiałem z powodzeniem fenazepam.
Ostatnio jednak portal sam decyduje co można a czego juz nie. Do wielu OTC nie ma zastrzezeń.
  • 892 / 5 / 0

Jak szybko spada tolerancja na difenhydramine?
Użytkownik zbanowany
  • 1294 / 15 / 0

OFF Top troche,
ale apropo Ebay i tego co wysłał DHVD znalażłem coś takiego " http://www.ebay.pl/itm/CODEIN-PHOSPHORI ... 500wt_1156 " są gdzies informacje co , jaki skład itd?
  • 990 / 18 / 0

• 300 / 57 / 0

Jestem w posiadaniu 150mg czyściutkiej DFH z amerykańskich pigułek sleep aidu. Jakie plateau dexa byłoby najlepsze do mixa z tym? Tak żeby nie zasnąć ale też nie mieć za dużych halunów i nie odpierdolić niczego bo będę sama w mieszkaniu... chyba że załatwię sobie opiekuna, choć wolałabym nie
  • 601 / 2 / 0

Powiem Ci tak, ja po przyjęciu 900mg DXM i 150mg DMH nie wiem czy coś odpierdalałem, ale nie ruszałem się z łóżka (nie byłem w stanie), mimo że byłem na zewnątrz, a nawet w pracy %-D . Jeśli bd sama, masz już konkretne doświadczenie z DXM walnij dawkę około 13mg/kg.

Eeee poprawka, jeśli chcesz 150mg DFH to proponuję mniej dexa, jako że DFH z tego co czytałem jest:
a) 2 razy silniejsze
b) 4 razy silniejsze

Która wersja prawdziwa? Nie wiem.
  • 300 / 57 / 0

Chyba 2 razy silniejsze.

Zrezygnowałam ostatecznie z tego miksu, przeczytałam że silnie upośledza pamięć, a ja mam problemy ze spamiętaniem czegoś nawet po samym deksie i dlatego zawsze piszę na bieżąco co się ze mną dzieje. Jak nie będę sobie zdawać sprawy że to trip i trzeba coś zapisać, to obudzę się rano z czarną dziurą w głowie i zerowymi korzyściami z podróży :-/

Ale dzięki za odpis :-)
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata