Metoksetamina - skutki uboczne

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 86 Strona 1 z 9
Rejestracja: 2011
  • 367 / 2 / 0

Witam
Postanowiłem założyć osobny wątek dla skutków ubocznych metoksetaminy. Piszcie tutaj wasze doświadczenia.
Jak dla mnie MXE to lajtowa substancja jeśli chodzi o długofalowe skutki uboczne. Przez mój organizm przeszło tego trochę ponad 15g, większość podczas 5 miesięcznego ciągu.

U mnie wystąpiły następujące krótkotrwałe (czyli te 1 - 2 dni po) skutki uboczne:
- odwodnienie proporcjonalne do przyjętej dawki,
- utrudnione mówienie, częste jąkanie się
- trzęsące się ręce przy nawet minimalnym wysiłku, za to spokojne bez wysiłku. Przykładowo w robocie na przerwie gdy podnosiłem kubek z herbatą do ust to kubek zaczynał trząść się jak wściekły a jak położyłem go to ręce uspokajały się. Z innymi mięśniami jest podobnie,

Do długofalowych skutków ubocznych mogę zaliczy tylko bardzo upośledzoną pamięć której cięzko się zregenerować, a po odstawce po dłuższych ciągach wystepuje depresja.
Rejestracja: 2010
  • 3082 / 190 / 0

Dwa dni po polepszone samopoczucie, trzeci dzien nadchodzi depresja, ale wystarczy sie przespac i przechodzi.
Do tego odwodnienie, czeste szczanie na tripie, rozleniwienie.

No i wyjebanie na wszystko kilka dni po, ale to akurat zaliczam jako plus. :)

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

USA: Liczba zgonów związanych z alkoholem rośnie – zatrważająca statystyka dotyczy zwłaszcza kobiet

Amerykanie „zapijają się na śmierć”, a ilość zgonów spowodowanych alkoholem rośnie jak nigdy, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet – pokazuje nowe badanie. Wskaźnik śmierci wywołanej spożyciem alkoholu wzrósł z 3,1% do 3,6% pomiędzy rokiem 2000, a 2016, podczas gdy ta sama statystyka wśród populacji męskiej wynosi od 1,4% do 1,8% każdego roku.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Czy ktoś zaobserwował jakieś kłopoty z układem moczowym, przy długotrwałym stosowaniu większych dawek (jak przy ketaminie) ?
Rejestracja: 2010
  • 80 / 1 / 0

Na problemy z pamięcią, trzęsącymi rękoma itp. polecam wspomniany już przeze mnie zestaw omega-3 + kurkumą. Wspiera neurogenezę czyli odbudowę komórek w mózgu. Po dłuższym okresie zamęczania mózgu różnymi specjałami, solidna porcja daje od razu kopa a po dłuższym stosowaniu poprawia nastrój i wyraźnie funkcjonowanie szarych komórek. Ja tak miałem z GBL - może nie tyle po ciągu, bo do tych mi daleko na szczęście, ale co wieczór drink przez wiele miesięcy był. Po odstawce omega-3 i kurkuma wyraźnie pomogły wrócić na właściwy poziom.

Są oczywiście różne szkoły - niektórzy przejmują się tak bardzo iż tylko specyficznie przyrządzone mikstury białka, oleju lnianego i kurkumą są wartościowe ale z mojego doświadczenia nie jest to prawda. Zwykłe omega-3 w kapsułkach z olejem rybnym i przyprawianie porannego jogurtu / kawy z mlekiem pół łyżki kurkumy wystarczy. Na pierwsze dni kuracji można więcej - dwie kapsułki i łyżeczka kurkumy.

Co do samego MXM to miałem swego czasu nieprzyjemne doświadczenie. Nie bawię już w RC bo zdrowie nie pozwala lecz te problemy to nie z RC akurat - po prostu lata robią swoje. Generalnie jak bawiłem się MXM to optymalne dla moich potrzeb były małe dawki, 30 do 40 mg. Gdy miałem taki tydzień iż brałem to co dwa dni to po którymś razie miałem:

- na drugi dzień zalew euforii, wręcz rozbrajający,
- następnego dnia po dawce 30 mg wręcz przepięcia w mózgu - nie umiem tego inaczej określić, jakieś spięcia, bóle przenikające
- w nocy pociłem się jak dziki i miałem tętno >140
- potem depresja ostra przez dwa - trzy dni

Potem przeszło i już nie wróciło w tej formie. Możliwe iż było to związane z zaostrzającym się problemem z tarczycą i razem dało to niezdrową mieszankę.

LH
Rejestracja: 2010
  • 3082 / 190 / 0

lhobbit pisze:
Gdy miałem taki tydzień iż brałem to co dwa dni to po którymś razie miałem:

- na drugi dzień zalew euforii, wręcz rozbrajający,
- następnego dnia po dawce 30 mg wręcz przepięcia w mózgu - nie umiem tego inaczej określić, jakieś spięcia, bóle przenikające
- w nocy pociłem się jak dziki i miałem tętno >140
Problemy neurologiczne? Szczegolnie te 'przepiecia' mnie zainteresowaly, moglbys cos wiecej na temat tego zjawiska opowiedziec?
Rejestracja: 2010
  • 80 / 1 / 0

@FajnieJest: Trudno coś dodać - to było rok temu jakoś. Przeszło i nigdy nie wróciło. Hormony tarczycowe, jak doszedłem iż to one są problemem, unormowałem - ich rozchwianie miało przyczyny raczej niezależne od RC.

LH
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

[zbędne - s.]

A też masz tak upośledzoną mowę? Mimo, że myślisz klarownie.
Ostatnio zmieniony 13 marca 2012 przez pyzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

@gzyp: Mi upośledzona mowa utrzymuje się nawet ponad 6 h po braniu MXE.Staje się to troche uciążliwe jeśli np wrzucaliśmy jakoś w nocy a rano coś trzeba załatwiać.
Rejestracja: 2010
  • 335 / / 0

Ja przejebałem 2 tygodnie ciąg MXE, miech później badania wątróbki, usg i inne pierdoły i wszystko w normie (poza bilirubiną ale zespół Gilberta mam)
Rejestracja: 2006
  • 2312 / 9 / 0

Trudno stwierdzic bo oprocz MXE byla jeszcze masa innych slodyczy, ale ogolnie uwazam sie za zdrowego fizycznie. Zreszta, skutki uboczne mnie nie interesuja ... to ich nie ma,
Posty: 86 Strona 1 z 9
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 806 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość