naturalny nawoz

Moderator: Konopia

• 73 / 1 / 0

czesc a ja mam taka sprawe , w pewnym miejscu leżą suche gówna krowie tylko jak je kopnołem to pod jednym były jakieś małe robaczki , takie muszki (chuje muje dzikie węże) sam nie wiem co to było bo sie nawet nie przyglądałem , pytanie brzmi tak - czy te kupy nadają sie do nawozenia ? musze jeszcze dodać ze one lezały przez całą zime . odpiszcie

• 168 / / 0

moim zdanim nadaja sie maja pewnie mniej azotu bo wyparował ale i tak dostarczą wielu składników twojej roślince
przekop je z miejscową ziemią bedzie git
:cool:

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

19-latek wpadł ze słoikiem marihuany... w Biedronce na Bałutach

Jeden z klientów łódzkiej Biedronki został posądzony o kradzież. Podczas przeszukania plecaka okazało się, że nie ma fantów tylko... słoik z marihuaną. Ochroniarz wezwal policję.

• 39 / 1 / 0

Mam nietypowe pytanie. Ale czy woda z żółwim guanem by sie nadawala????'

• 12 / 1 / 0

oj stary woda z zółwim guanem to coś czego poszukuję, kiedyś miałem dwa żółwie i jak im się ostro woda w akwarium już przybrudziła to w czasie wymiany moja starsza podlewała nią kwiatki na chacie i rosły jak za dotknięciem magicznej różdżki tak ze polecam bardzo wodę po żółwiach jest git.

Pozdrawiam Łobej

Użytkownik nieaktywny
  • 85 / / 0

P.S siemka all

mam tylko 1 pytanko do Łobej'a a mianowicie czy moge liczyc na te nasionka co mowiles na gg czy to juz nieaktualne bo nie wiem co robic... ani nie mam nasiona a ni nic i nie wiem co dalej moje
prosze o odpowiedz z gory dzieki. pozdro4all
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2006 przez ganjasmoker=), łącznie zmieniany 1 raz.

• 59 / / 0

@ganjasmoker=) stary lepiej edytuj tego posta i usun nr gg bo to bardzo nierosadne podawac go do wiadomosci publicznej, mozesz mi wierzyc ze to forum nie jest nieznane organom scigania, a sam chyba wiesz jaka mamy sytuacje prawna.
pozdro

• 463 / / 0

mam pytanie. kupilem suszony obornik (krowie lajno) o poj. 4 litry a mam 5 roslinek. czy to wystarczy czy trzeba wiecej? ile tego suszonego gowna trzeba sypnac pod jedna rosline? tak dla pewnosci sklad obornika:
azot 3,21%
potas 1,61%
fosfor 1,59%
wapń 2,34%
magnez 0,38%

a i jeszcze jedno. na opakowaniu napisano, zeby stosowac na glebach obojetnych lub lekko kwasowych. a gleba pod konopiami bedzie przeciez zasadowa, co z tym zrobic??

• 171 / 1 / 0

[quote="Dzieciol von Rastuch"]
mam pytanie. kupilem suszony obornik (krowie lajno) o poj. 4 litry a mam 5 roslinek. czy to wystarczy czy trzeba wiecej? ile tego suszonego gowna trzeba sypnac pod jedna rosline? tak dla pewnosci sklad obornika]

jeb to co tam pisze w marczaka, mozesz spokojnie dodawac

• 463 / / 0

no a w jakich dawkach?

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / / 0

Podzel 4 litry na 5 roslinek i juz masz dawke:P
Wróć do „Nawożenie i podlewanie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata