Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Puszczam watek drugi raz bo pierwszy zostal zbanowany.
A wiec mam zrobiona nalewke z powoju (Argyreia nervosa). Na innym forum wyczytalem ze fenomenalnie poprawia pamiec. Chcialbym przetestowac. Dosypalem 100 ziaren do 0.3L 40% alkoholu i stoi to juz 4 dni. W miedzyczasie jednak znalazlem informacje ze skorupa zawiera jakas trucizne. Stad moje watpliwosci.
Co zrobic zeby w tej sytuacji uzyskac najzdrowsze lekarstwo.
Uwaga! Użytkownik fwegweg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 104 / 1 / 0
Powinienes chyba najpierw zrobić ekstrakcje tak jak do spożycia, a później nalewke.
Daj znać czy widać efekty.

Pzdr
Uwaga! Użytkownik ecikpecik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / 1 / 0
Cześć
Mnie tez bardzo interesuje nalewka z powoju a konkretnie ta poprawa pamięci równie dobrze może być to zwykły mit, ale póki, co będę przeprowadzał badania z nasionkami extrakcja jest w toku. Ciekawe, jaki to składnik tych nasion ma tą pamięć niby poprawiać ja próbowałem juz wielu sposobów na poprawienie zdolności zapamiętywania i jak na razie nic nie działało lepiej niz. stary sprawdzony stymulant, którego wolę unikać żeby sie nie wkopać w coś. Ostatnio coś widzę ze na forum mało, kto sie interesuje powojami a mi tak sie marzy ta czysta krystaliczna kwaśna fazka. :zzz:
Advanced AL32 Processing and high-precision 32-bit / 192 kHz DA converter
  • 24 / / 0
A Jeśliby przeprowadzić ekstrakcje jak w tym temacie http://talk.hyperreal.info/prawdziwa-ex ... 21501.html, po czym z uzyskanego spirytusu z LSA zrobić jakąś nalewkę, lub po prostu dodawać do napojów, zdałoby to test?:> Jak z trwałością lsa w alkoholu, czy po czasie się nie rozłoży? w jakich warunkach przechowywać? z czym nie mieszać? (czy np. jakieś soki owocowe lub cokolwiek może zniszczyć magiczne działanie nalewki).
PS. jak z legalnością takiego trunku?

oto moja lawina pytań mam nadzieję że przynajmniej na część ktoś mi odpowie.
  • 218 / 2 / 0
Podpisuję się pod lawiną pytań :) Zwłaszcza interesuje mnie trwałość LSA w alkoholu.
  • 21 / / 0
Biorę się za testowanie także efekty moich doświadczen już niedługo.
Uwaga! Użytkownik TruthSeeker1150 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Robiłem nalewki z różnych warzyw i ziół.
( generalnie ZAWSZE spirytus MAX % )
Leżakowanie każdej to ok 4 tygodni, by całkowicie wyciągnąć zawartość surowca.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.