Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2996 / 93 / 0

Jaka jest różnica między DFH a DMH?
  • 99 / 2 / 0

Dlaczego nie zamówić z ebay'a? Wysyłają przeciez do Polski. Najtaniej znalazłem 600tab-25mg za 40zł razem z wysyłką!
Spodobało mi się jak kiedyś 1 tabs apapu noc ułatwił mi sen, gdy miałem grypę.

Działanie nasenne działa przeciez na tej samej zasadzie, co u takiej mianseryny, mirtazepiny, doksepiny czy amitryptyliny (antagonizm receptorów histaminowych H1)

Difenhydramina wykazuje tez działanie blokujące wychwyt serotoniny. Odkrycie to doprowadziło do poszukiwania substancji o podobnej budowie i mniejszej liczbie efektów ubocznych, czego owocem zostałą fluoksetyna

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Nowy sprzęt wykryje obecność narkotyków. Wkrótce trafi do norweskiej drogówki

Już na koniec tego roku norweska policja zyska nowy sprzęt, który pozwoli łatwiej wykryć kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem środków odurzających – aby wykazać obecność substancji w organizmie potrzebna będzie jedynie próbka śliny, dlatego test będzie można przeprowadzić już podczas kontroli.
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 3 / 0

Wątpię, że sprzedaż leków na ebay'u jest legalna :huh:
  • 99 / 2 / 0

gzyp pisze:
Wątpię, że sprzedaż leków na ebay'u jest legalna :huh:
Wątpię i nie sprawdzę :cool:

http://www.ebay.pl/sch/i.html?LH_AvailT ... 3D1&_rdc=1

Kiedyś były dostępne przeróżne RC'ki. Rok temu zamawiałem z powodzeniem fenazepam.
Ostatnio jednak portal sam decyduje co można a czego juz nie. Do wielu OTC nie ma zastrzezeń.
  • 892 / 5 / 0

Jak szybko spada tolerancja na difenhydramine?
Użytkownik zbanowany
  • 1294 / 15 / 0

OFF Top troche,
ale apropo Ebay i tego co wysłał DHVD znalażłem coś takiego " http://www.ebay.pl/itm/CODEIN-PHOSPHORI ... 500wt_1156 " są gdzies informacje co , jaki skład itd?
  • 990 / 18 / 0

• 300 / 57 / 0

Jestem w posiadaniu 150mg czyściutkiej DFH z amerykańskich pigułek sleep aidu. Jakie plateau dexa byłoby najlepsze do mixa z tym? Tak żeby nie zasnąć ale też nie mieć za dużych halunów i nie odpierdolić niczego bo będę sama w mieszkaniu... chyba że załatwię sobie opiekuna, choć wolałabym nie
  • 601 / 2 / 0

Powiem Ci tak, ja po przyjęciu 900mg DXM i 150mg DMH nie wiem czy coś odpierdalałem, ale nie ruszałem się z łóżka (nie byłem w stanie), mimo że byłem na zewnątrz, a nawet w pracy %-D . Jeśli bd sama, masz już konkretne doświadczenie z DXM walnij dawkę około 13mg/kg.

Eeee poprawka, jeśli chcesz 150mg DFH to proponuję mniej dexa, jako że DFH z tego co czytałem jest:
a) 2 razy silniejsze
b) 4 razy silniejsze

Która wersja prawdziwa? Nie wiem.
  • 300 / 57 / 0

Chyba 2 razy silniejsze.

Zrezygnowałam ostatecznie z tego miksu, przeczytałam że silnie upośledza pamięć, a ja mam problemy ze spamiętaniem czegoś nawet po samym deksie i dlatego zawsze piszę na bieżąco co się ze mną dzieje. Jak nie będę sobie zdawać sprawy że to trip i trzeba coś zapisać, to obudzę się rano z czarną dziurą w głowie i zerowymi korzyściami z podróży :-/

Ale dzięki za odpis :-)
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 176 uczestników Wejdź na czata