Poradnia leczenia bólu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 64 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2010
  • 25 / / 0


Wielki dzięki,mysle ze z tym moklo bedzie szybciej wydajniej,fajniej,bardziej bezbolesnie,i antydepresyjnie po odstawce,co myslicie

To nie jest pytanie dotyczące tego wątku! Nie wiem, kto zaakceptował Twojego posta w tym temacie, ale jeśli chcesz rozmawiac o detoxie to zapraszam do innego tematu / działu. Tematy o odstawieniu mają w nazwie formułkę [nazwa substancji] - odstawienie. Tak więc nie chce tu widziec odpowiedzi na temat "jak odstawic", bo będą warny. Tu rozmawiamy o poradniach leczenia bólu i o leczeniu bólu. Pozdrawiam serdecznie - v.
Rejestracja: 2009
  • 1454 / 97 / 0


Taka ćwiara, to gówno warta. Jeśli jest w niej hery 15%, to cud. 15% z 250mg wychodzi 37,5mg.
Znacznie lepiej przerobić MST - ka, przy wydajności 80% ma się z jednej tabletki 100 - miligramowej 80mg prawie idealnie czystej hery. I co tu porównywać? Ja wchodzę raz na miesiąc do lekarza, teraz do mojego rejonowego, bo dostałem papier, aby rejonowy - pierwszego kontaktu - wypisywał mi recepty na majkę, i nigdzie nie muszę ganiać. Wystarczy sodka, bezwodnik, MST - ki, troszkę pracy i jeden strzał, konkretny, a nie żałosna ćwiara, kosztuje mnie niecałe 32 grosze.
Nie muszę zadawać się z jakimiś pojebanymi dilami, kręcić sie w tym zjebanym światku. Nie ma sytuacji, że brakuje towaru, nie muszę czekać z gilem do pasa, aż przyjdzie nowy transport z Afganistanu.
Glinom nie wystawiam się na widok, mam święty spokój.
Tak więc to, co piszecie, slesh i BuddahLova, to głupoty.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Zatrzymano 7 osób

"Jeden z nich - 36-latek przyznał, że w lufce, którą trzymał w ręce, znajduje się należąca do niego marihuana i tylko częstował nią kolegę. Podczas przeszukania tego mężczyzny policjanci ujawnili także woreczek z białym proszkiem."
Rejestracja: 2005
  • 1641 / 195 / 0


stary dziad pisze:
Taka ćwiara, to gówno warta. Jeśli jest w niej hery 15%, to cud. 15% z 250mg wychodzi 37,5mg.
Znacznie lepiej przerobić MST - ka, przy wydajności 80% ma się z jednej tabletki 100 - miligramowej 80mg prawie idealnie czystej hery. I
Tak więc to, co piszecie, slesh i BuddahLova, to głupoty.
Nie kłam. Szanuję cię za wiedzę, ale heroiny tam nie ma 80%. Więcej jest 3-MAM i 6-MAM.
Rejestracja: 2012
  • 173 / 9 / 0


Znacie jakąś dobrą poradnię w Warszawie gdzie jest dobry lekarz? Najlepiej specjalizujący się w bólach kostnych pooperacyjnych i taki który nie reaguje na słowo "morfina" jak na wzywanie samego Szatana.
Chcę takiego któremu będę mogła mówić wszystko co mi dolega i co biorę, każdy rodzinny patrzy na mnie jak na przestępcę mimo, że nic nie zmyślam i naprawdę mam bardzo duży problem. Moja obecna w PLB jest bardzo spoko i widać że jej zależy na pacjentach ale co z tego skoro boję się jej wspomnieć o morfinie albo że muszę brać zolpidem niemal codziennie bo nie mogę spać po tej jebanej buprze. Chęci ma dobre ale mi nic dobrego z tego nie wychodzi...
Posty: 64 Strona 7 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości