Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 3 z 9
  • 19 / 1 / 0
Więc na 1 wizycie w poradni leczenia bólu dostałam tramal i sevredol. Na 2 buprenorfinę i sevredol. Za 3 tygodnie następna wizyta i mam nadzieję, że w końcu uda mi się oxy dostać. Poszłam tam z prześwietleniem kręgosłupa i skierowaniem od lekarza rodzinnego oraz z grymasem bólu na twarzy. Dr powiedziała, że najpierw wypróbujemy inne leki.
Uwaga! Użytkownik krrotka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 800 / 7 / 0
Ja bym uważał bo jak się wpieprzysz a lekarz w pewnym momencie się zorientuje że ściemniasz na potęgę to zostaniesz z ręką w nocniku bo odetnie Cię od źródełka. Mocno przemyśl sprawę.
Oxy ?? hmmm warto mieć marzenia :-)
  • 495 / 23 / 0
Kurwa. Ot tak na drugiej wizycie sevredol... Mnie napierdala kręgosłup jak złoto. Max.co dostałem od lekarza to tramal - a duża cześc tych pajaców na wspomnienie o Tramalu pisze mi zaldiar. A plecy napierdalają jak napierdalały...
  • 641 / 15 / 0
Oxy? Fajnie pomarzyć. Wracaj do USA, bo źle trafiłaś tutaj jeśli chcesz leczyć ból fizyczny i psychiczny za pomocą opio, tutaj nielegalne jest wszystko, można jeszcze pierdzieć legalnie, przynajmniej dopóki ktoś nie odkryje że twoje pierdy zawierają jakiś zły narkotyk. Kupuj bilecik i do USA, bo trafiłaś do kraju w którym Kratom, szałwia i dream herb jest strasznym narkotykiem za który idzie się siedzieć, a Ty myślisz: pójdę sobie do lekarza, powiem że krzyż mnie napierdala i mi oxycodone wypisze. Powodzenia.
  • 19 / 1 / 0
Byłam znowu w poradni na kontrolnej wizycie i po receptę na leki. Powiedziałam, że te leki które dostałam nie działają na mnie i dr zmieniła mi buprenofinę na kodeinę i zostawiła sevredol. Dostałam sevredol 20mg 100 tabletek oraz kodeinę 20 mg 100 tabletek i mam się zgłosić za 4 tygodnie. Mieliście racje ciężko wywalczyć oxy ale... zobaczę co będzie dalej. Ogólnie to dr powiedziała, że mam postawę osoby cierpiącej na ból kręgosłupa bo wchodząc na wizytę trochę się przygarbiłam na twarzy miałam grymas bólu.
Uwaga! Użytkownik krrotka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 425 / 31 / 0
To teraz dostaniesz bardzo dużo maili z hyperreala z prośbami o odsprzedanie sevredolu. Przygotuj się.
  • 2814 / 13 / 0
CodeineLover pisze:
swoją droga nawet jesli dostaniesz recke na oxy, to stac cię bedzie na wykupienie leku? u nast ten preparat kosztuje zajebiscie dużo i nie jest refundowany
Jest refundowany. Sam PcP się bawił tym preparatem, właśnie na refundacje zakupionym. Cena w refundacji bez względu na ilość i dawkę to ~3,20, a w przypadku zakupu bez refundacji za 20mg*60tabl.~110zł.
CodeineLover pisze:
dostałas kodeine 20mg 100 tabletek? nigdy nie słyszałwem aby w polsce był dostepny preparat z kodeiną o takim składzie, możesz napisac dokładnie co to za lek z kodeiną dostałas?
Z 20mg kodeiny jest w Polsce Talvosilen razem z 500mg paracetamolu.

Wszystkie omawiane w tym poście preparaty są na receptę.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011 przez PcP, łącznie zmieniany 3 razy.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3309 / 17 / 0
Jest sam z kodeiną, przynajmniej według listy leków z tymże składnikiem. Zwie się Codeinum Phosphoricum i właśnie jest 100x20 mg.
  • 2814 / 13 / 0
Na rpw tzw.różową receptę.

Wytwórca i podmiot odpowiedzialny:Kutnowskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.
Forma: tabletki
Opakowania: 10 tabl. w fiolce, 100 tabl. w fiolce, 100 tabl. w pojemniku
Dawka: 20mg
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / 1 / 0
Dostałam samą kodeinę bez dodatku paracetamolu.
Uwaga! Użytkownik krrotka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 3 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.