Poradnia leczenia bólu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 67 Strona 3 z 7
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Więc na 1 wizycie w poradni leczenia bólu dostałam tramal i sevredol. Na 2 buprenorfinę i sevredol. Za 3 tygodnie następna wizyta i mam nadzieję, że w końcu uda mi się oxy dostać. Poszłam tam z prześwietleniem kręgosłupa i skierowaniem od lekarza rodzinnego oraz z grymasem bólu na twarzy. Dr powiedziała, że najpierw wypróbujemy inne leki.
Rejestracja: 2006
  • 803 / 7 / 0

Ja bym uważał bo jak się wpieprzysz a lekarz w pewnym momencie się zorientuje że ściemniasz na potęgę to zostaniesz z ręką w nocniku bo odetnie Cię od źródełka. Mocno przemyśl sprawę.
Oxy ?? hmmm warto mieć marzenia :-)

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Ponad 350 paczek z dopalaczami, narkotykami i nielegalnymi lekami...

...czyli skutki kontroli przesyłek kurierskich i poczty na Pomorzu.
Rejestracja: 2006
  • 496 / 13 / 0

Kurwa. Ot tak na drugiej wizycie sevredol... Mnie napierdala kręgosłup jak złoto. Max.co dostałem od lekarza to tramal - a duża cześc tych pajaców na wspomnienie o Tramalu pisze mi zaldiar. A plecy napierdalają jak napierdalały...
Rejestracja: 2009
  • 641 / 12 / 0

Oxy? Fajnie pomarzyć. Wracaj do USA, bo źle trafiłaś tutaj jeśli chcesz leczyć ból fizyczny i psychiczny za pomocą opio, tutaj nielegalne jest wszystko, można jeszcze pierdzieć legalnie, przynajmniej dopóki ktoś nie odkryje że twoje pierdy zawierają jakiś zły narkotyk. Kupuj bilecik i do USA, bo trafiłaś do kraju w którym Kratom, szałwia i dream herb jest strasznym narkotykiem za który idzie się siedzieć, a Ty myślisz: pójdę sobie do lekarza, powiem że krzyż mnie napierdala i mi oxycodone wypisze. Powodzenia.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Byłam znowu w poradni na kontrolnej wizycie i po receptę na leki. Powiedziałam, że te leki które dostałam nie działają na mnie i dr zmieniła mi buprenofinę na kodeinę i zostawiła sevredol. Dostałam sevredol 20mg 100 tabletek oraz kodeinę 20 mg 100 tabletek i mam się zgłosić za 4 tygodnie. Mieliście racje ciężko wywalczyć oxy ale... zobaczę co będzie dalej. Ogólnie to dr powiedziała, że mam postawę osoby cierpiącej na ból kręgosłupa bo wchodząc na wizytę trochę się przygarbiłam na twarzy miałam grymas bólu.
Rejestracja: 2010
  • 422 / 21 / 0

To teraz dostaniesz bardzo dużo maili z hyperreala z prośbami o odsprzedanie sevredolu. Przygotuj się.

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 9 / 0

CodeineLover pisze:
swoją droga nawet jesli dostaniesz recke na oxy, to stac cię bedzie na wykupienie leku? u nast ten preparat kosztuje zajebiscie dużo i nie jest refundowany
Jest refundowany. Sam PcP się bawił tym preparatem, właśnie na refundacje zakupionym. Cena w refundacji bez względu na ilość i dawkę to ~3,20, a w przypadku zakupu bez refundacji za 20mg*60tabl.~110zł.
CodeineLover pisze:
dostałas kodeine 20mg 100 tabletek? nigdy nie słyszałwem aby w polsce był dostepny preparat z kodeiną o takim składzie, możesz napisac dokładnie co to za lek z kodeiną dostałas?
Z 20mg kodeiny jest w Polsce Talvosilen razem z 500mg paracetamolu.

Wszystkie omawiane w tym poście preparaty są na receptę.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011 przez PcP, łącznie zmieniany 3 razy.
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 12 / 0

Jest sam z kodeiną, przynajmniej według listy leków z tymże składnikiem. Zwie się Codeinum Phosphoricum i właśnie jest 100x20 mg.

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 9 / 0

Na rpw tzw.różową receptę.

Wytwórca i podmiot odpowiedzialny:Kutnowskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.
Forma: tabletki
Opakowania: 10 tabl. w fiolce, 100 tabl. w fiolce, 100 tabl. w pojemniku
Dawka: 20mg
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Dostałam samą kodeinę bez dodatku paracetamolu.
Posty: 67 Strona 3 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1232 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MariolkaXD, pgas i 1 gość