GBL/GHB/BDO - Zadaj pytanie specjalistom

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 25 / 1 / 0

Czy po 2 latach przerwy będzie kopać tak samo jak na początku ? %-D %-D
  • 2708 / 318 / 0

Pewnie że tak.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Sopoccy imprezowicze potrzebują alkomatów, nie terapeutów?

Sopoccy imprezowicze potrzebują alkomatów, nie terapeutów? Miasto zawiesza program "Sopot. Jasna Strona Nocy".
Użytkownik zbanowany
  • 25 / 1 / 0

Ile takie GBL może stań w słoiku żeby nie stracił swoich właściwości ?
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 71 / 0

może stać i stać...
  • 38 / / 0

Stac moze tylko kusi kusi kusi. lepiej wyniesc gdzis z daleka od domu i schowac. tak to bedzie 100 GBL to polci bedzie 400 to sie bedzie pilo az sie skonczy bo bedzie kusilo na nastepny lot.
Użytkownik zbanowany
  • 25 / 1 / 0

30 października 2018ice-man pisze:
Stac moze tylko kusi kusi kusi. lepiej wyniesc gdzis z daleka od domu i schowac. tak to bedzie 100 GBL to polci bedzie 400 to sie bedzie pilo az sie skonczy bo bedzie kusilo na nastepny lot.
Kuuuuuusi Kusi %-D

A jak długo GBL kompletnie wypłukuje się z organizmu? Za jakiś czas muszę zrobić badania a chce być czysty.
  • 4163 / 537 / 11

Czy 8 -10ml wypitego laktony w ciągu 1,5 godziny to tak strasznie dużo ?
Taak duża dawka zcina mnie z nóg. Do tego potrafiłem zjeść 600 mg Tramalu bez tolerki i benzo - wszystkie jakie miałeem akurat. Cały alkohol wypiłem.
Dziś się skończył, obudziłem się jak zwykle od trzeciej. Chlałem całą resztę nocy giebla, nad ranem się przespałem 2 godziny.
Od razu jak butla się skończyła poszło 10 mg diazepamu, 2mg klonazepamu. Na noc zolpidem, żebym się wyspał, rano baclofen(125mg), fizycznie czuję się już ok, rano serducho już napierdalało.
Staram się zrobić przerwę dwu miesięczną. Bo ta tolerancja albo mnie zabije. Najdłuższa przerwa od giebla to lekko ponad miesiąc.
I leci kolejna butla.
W Nl mam jeszcze mały zapasik.
Piszę to, bo nie spotkałem się na Forum jeszcze z taką silną tolerancją.
Polewać zaczynałem w 2012r. 2 ml mnie usypiało. 3 tygodnie temu lałem już ponad trójkę zawsze, potem 4, aż zaczęła rosnąć jak szalona. I nie potrafię tego zatrzymać.
  • 3034 / 166 / 0

Z taka tolerancja to nie ma co sie katowac tak duzymi dawkami giebla. Ugotuj sobie GHB: paczka sody 80g, 87ml giebla, gotujesz najpierw sode z woda az przestanie wrzec / musowac, wlewasz giebla, gotujesz az plyn bedzie przezroczysty i wygotowany do chcianej koncentracji. Mozesz tez np dwie paczki sody i 2x wiecej giebla.
  • 4163 / 537 / 11

Ale GHB nie jest tak euforyczne.
Ale dostrzegam, że to jedyne wyjście.
  • 3034 / 166 / 0

Niestety, z takim stazem juz nie mozesz miec ciastka i zjesc ciastka. %-D
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata