GBL/GHB/BDO - Zadaj pytanie specjalistom

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 357 / 27 / 0

Edit: no może bardziej tak 0.3-0.5 powyżej 2ml, ale po 2 też się zdarza
  • 4183 / 558 / 11

Po ponad dwóch godzinach od ostatniej pełnej polewki, wiem że mogę walnąć kolejną pełną dawkę bez ryzyka zerwania filmu.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Chcieli przed policjantami ukryć się z marihuaną pod kołdrą

Dzielnicowi skierowani do awantury zatrzymali dwóch młodzieńców z konopiami indyjskimi. Wystraszeni 18- i 19-latek próbowali się ukryć razem z częściowo pociętym krzakiem na łóżku pod kołdrą.
  • 109 / 7 / 0

Czy GBL nadaje się na badtripa/porycia itp na psychodelikach, głównie chodzi mi o grzyby ?
  • 3047 / 174 / 0

Tak. Normalna, nieusypiajaca dawka potrafi zmenic bieg tripa z negatywnego na pozytywny. Dawki usypiajace ...uspia, na krotka chwile (1-3h). Zalezy wtedy co sie bralo - czy cos dlugo dzialajacego jak np. LSD czy nie, bo mozna sie obudzic na kontynuacji tripa.
  • 109 / 7 / 0

Jakie obchodzić się z GBL-em ? W czym na pewno nie trzymać płynu, a w co mg go wlać na godzinę no przed wypiciem? Jak bardzo rozcieńczać? Rozumiem, że zwracać dodatkową uwagę, by nie zostawić kropli na biurku czy ręce ? (Czy mała plastikowa fiolka dostarczana z płynem przez jednego z vendorów nada się by trzymać tam płyn przez np tydzień ?)
  • 1602 / 307 / 0

Rozcieńczaj 1:100, szklanka pełniutka ma średnio 250ml.

Unikaj styropianowych kubeczków. %-D Napisałbym tu małą anegdotę, ale już sobie odpuszczę. :-D

Przygotuj się na wyżarte rozpucholem plamy w Twoim otoczeniu.

No i tradycyjnie: baw się dobrze....
  • 22 / 1 / 0

Czołem,

Dlaczego słynne GBL działa na mnie marnie?

Próbowałem dawek od 1,5 ml do 2,5 ml solo. Podanie w formie rozcieńczonej z czystą wodą. Jedyne działanie jakie odczuwam to nieogar i przy większej dawce chęć położenia się. Próbowałem miksów z alkoholem i jedynie zasypiałem. Zero euforii czy fajnego samopoczucia po tym środku, którym tak wielu się jara.

Z leków jakie stosuję to antydepresant - Mirtazapina jako środek nasenny. Wpływa ona tak, że nie działa na mnie MDMA, ale czy może wpływać na GBL?

Dodam, że po alkoholu mam efekty relaksacyjne i euforyczne. A podobno to pokrewnie działający środek? Po GBL czuję się trochę jak popaleniu mj - lekki kręcioł w głowie i nic fajnego.

Jestem jakiś inny, oczekuję zbyt wiele, czy stosuję coś nie tak?
  • 2571 / 375 / 3

Podejrzewam, że jeszcze nie wyrobiłeś sobie enzymów, których nazwy nie pamiętam. Z czasem GBL będzie działał tak jak trzeba, po prostu musisz go jeszcze trochę wypić.
  • 397 / 45 / 0

BDO to dopiero śmieszne ustrojstwo. Gęsta konsystencja. Takie ma być? Klepie jak gebels. Raz mi się skumulowało to pół nocy był cyrk.
  • 2571 / 375 / 3

Tak, BDO jest dość gęste.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata