GBL/GHB/BDO - Zadaj pytanie specjalistom

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 250 / 14 / 0

Edit: no może bardziej tak 0.3-0.5 powyżej 2ml, ale po 2 też się zdarza
  • 3796 / 417 / 11

Po ponad dwóch godzinach od ostatniej pełnej polewki, wiem że mogę walnąć kolejną pełną dawkę bez ryzyka zerwania filmu.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Miałem wybór: albo będę handlował, albo pogrzebią mnie żywcem"

Tak jest, na to czekaliście ;) Kolejny okołonarkotykowy odcinek "7 metrów pod ziemią".
  • 88 / 4 / 0

Czy GBL nadaje się na badtripa/porycia itp na psychodelikach, głównie chodzi mi o grzyby ?
  • 2980 / 134 / 0

Tak. Normalna, nieusypiajaca dawka potrafi zmenic bieg tripa z negatywnego na pozytywny. Dawki usypiajace ...uspia, na krotka chwile (1-3h). Zalezy wtedy co sie bralo - czy cos dlugo dzialajacego jak np. LSD czy nie, bo mozna sie obudzic na kontynuacji tripa.
  • 88 / 4 / 0

Jakie obchodzić się z GBL-em ? W czym na pewno nie trzymać płynu, a w co mg go wlać na godzinę no przed wypiciem? Jak bardzo rozcieńczać? Rozumiem, że zwracać dodatkową uwagę, by nie zostawić kropli na biurku czy ręce ? (Czy mała plastikowa fiolka dostarczana z płynem przez jednego z vendorów nada się by trzymać tam płyn przez np tydzień ?)
  • 1499 / 204 / 0

Rozcieńczaj 1:100, szklanka pełniutka ma średnio 250ml.

Unikaj styropianowych kubeczków. %-D Napisałbym tu małą anegdotę, ale już sobie odpuszczę. :-D

Przygotuj się na wyżarte rozpucholem plamy w Twoim otoczeniu.

No i tradycyjnie: baw się dobrze....
  • 22 / 1 / 0

Czołem,

Dlaczego słynne GBL działa na mnie marnie?

Próbowałem dawek od 1,5 ml do 2,5 ml solo. Podanie w formie rozcieńczonej z czystą wodą. Jedyne działanie jakie odczuwam to nieogar i przy większej dawce chęć położenia się. Próbowałem miksów z alkoholem i jedynie zasypiałem. Zero euforii czy fajnego samopoczucia po tym środku, którym tak wielu się jara.

Z leków jakie stosuję to antydepresant - Mirtazapina jako środek nasenny. Wpływa ona tak, że nie działa na mnie MDMA, ale czy może wpływać na GBL?

Dodam, że po alkoholu mam efekty relaksacyjne i euforyczne. A podobno to pokrewnie działający środek? Po GBL czuję się trochę jak popaleniu mj - lekki kręcioł w głowie i nic fajnego.

Jestem jakiś inny, oczekuję zbyt wiele, czy stosuję coś nie tak?
  • 2186 / 276 / 3

Podejrzewam, że jeszcze nie wyrobiłeś sobie enzymów, których nazwy nie pamiętam. Z czasem GBL będzie działał tak jak trzeba, po prostu musisz go jeszcze trochę wypić.
  • 116 / 7 / 0

BDO to dopiero śmieszne ustrojstwo. Gęsta konsystencja. Takie ma być? Klepie jak gebels. Raz mi się skumulowało to pół nocy był cyrk.
  • 2186 / 276 / 3

Tak, BDO jest dość gęste.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata