Poppy seed tea - kupno maku

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 25 / / 0

nie mam dużego doświadczenia z makiem, zdarzyło mi się robić PST tylko kilka razy. ostatnio znalazłem w sklepie maczek po 3zł za 200 gram z ciekawości kupiłem dwa opakowania (nazwy zapomniałem, podam w najbliższym czasie. zrobiłem z tego przepłuczkę, bez użycia kwasku itp. pobełtałem to kilka minut. wyszło mi coś ponad 2 kubki. wypiłem na kilka grzdyli na pełny żołądek. powoli zaczynało robić się miło, po kilkunastu minutach poczułem trudności z oddychaniem, zakręciło mi się w głowie, szum w uszach, ciarki itd. trwało to kilkanaście minut. w pewnym momencie myślałem, że będzie za mocno. po tych kilkunastu minutach zrobiło się słabiej, ale jednak trzymało - trzyma mnie nadal, pomimo kilku godzin, ale jednak na prawdę słabiutko. to normalne działanie jak na 400g czy jednak szukać jakiegoś mocniejszego maku?
  • 31 / / 0

Witam wszystkich poppy-MAniAKów :-p kupiłem dzisiaj w lidlu mak Gardis (18.10.2013r.), kolor nasion wyjątkowo czarny, więc zadowolony udałem się do domu. Niezwłocznie zabrałem sie za przepłuczke (700g); Co co się okazało? Wyrzuciłem kase w błoto... co prawda nie jest to duży koszt, bo 350g= 3.5zł, no ale zawsze cos :-) . Wracając do samej herbatki- nie było w niej nawet odcienia brązowego.., barwa podchodziła pod kolor mleka, chociaż była trochę mętniejsza. W smaku dobre (czyt. niedobre), bo przecież chodzi nam o zmysłową goryczkę.. Od razu chcę zaznaczyć, że przepłuczki wykonywałem już nie raz i nie ma mowy o błędnym przygotowaniu. Jak więc możliwe, że mak o tym terminie ważności i czarnych nasionach nie poklepał? :-( Mieliście może taki problem?

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Leki na kaszel latami będą się odbijać narkoprzestępcom czkawką

W okolicach Zgorzelca (woj. dolnośląskie) policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Krajowej, zlikwidowali dwie fabryczki wytwarzające metamfetaminę, należące do dwóch niezależnych gangów.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

Ile czasu minęło od wypicia ? Ten mak potrafi się długo ładować. Jeśli jest jednak zły to szkoda, liczyłem że będzie to mak na dłużej - coś jak bakaland. No nic, trzeba korzystać póki jest. Jutro zatem jadę zrobić maksymalne zapasy, mam hajs na dwa kartony, może się jeszcze zapożyczę. Te niby działające kresto nie pojawiło się jeszcze u mnie w okolicy.
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

W jakich marketach jest dostępny Kresto?? Zawsze można go było nabyć w Inter Marche, jednak dzisiaj byłem z ciekawości i go nie zastałem. Na moje pytanie jedna pracownica odpowiedziała, że figuruje na liście zamówień, ale nie przychodzi. Z tego co pamiętam był jeszcze w Piotrze i Pawle. Jutro zrobię tournée po okolicznych sklepach i poszukam tego klepiącego KRESTO B10. Jestem ciekawy, bo jest to stosunkowo tani mak i do tego szukam jakieś alternatywy dla wygasającej linii Fresco. Potrzebne mi będzie kilkanaście kilo maku na wiosnę, zaczynając od czerwca. Tak żeby najpierw zrobić przepłuczkę, a potem wszystko gdzieś hurtowo wysiać.

Mały offtop, ale jestem jednak ciekawy, czy na tegorocznych stanowiskach, gdzie siałem mak Fresco, wyrośnie coś w przyszłym roku. Mak był prawie suchy, jednak nie zdążyłem go do końca zebrać, ponieważ na największej miejscówce, z której zebrałem ponad 2000 makówek, a jeszcze dużo zostało do zebrania, ktoś wpadł z kosiarkami spalinowymi i wykosił wszystko w pyl. Nie było co zbierać. jednak mam nadzieję, że Nasiona trafiły na odpowiedni grunt i w przyszłym sezonie coś dobrego wyrośnie. Drodzy użytkownicy PST przypominam o kolejnej odsłonie spontanicznej akcji pt. CAŁA POLSKA SIEJE MAK :cool:

Zamykam wątek, sprawy związane z kupnem maku proszę pisać w następującym wątkach, które będą mocniej moderowane:

http://talk.hyperreal.info/pst-kupno-ma ... 37211.html

http://talk.hyperreal.info/pst-rozpozna ... 37210.html
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata