Poppy seed tea - kupno maku

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

Kietrzanin pisze:
Popełniacie zasadniczy błąd-podajecie numer serii i z całą stanowczością mówicie, iż np. ten do 15.10 jest mocny a ten do 1.10 nie działa bądź jest słąby. (...) I nie ma znaczenia seria czy numer ważności-trzeba patrzeć na zanieczyszczenia, części roślin etc.
Widać że nie masz dużego stażu z PST. Nie masz racji. Trzeba patrzeć na kolor nasion i numer serii. Zanieczyszczenia nie mają tu znaczenia, kupowałem maki mocno zanieczyszczone i nie działały absolutnie nic.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 3 / 0

Kietrzanim czemu jeszcze nie wypierdalasz? Jesteś prowokacją że ja pierdole, albo panią Janiną z fundacji praw dziecka. Gówno nic nie ma w tym prawdy. W żadnym Twoim poście. Ban i tyle, bo wprowadzasz dezinformacje

Samo_życie Ciebie nie wyzwe, ale tez pierdolisz
kolor ma mało do rzeczy choć większość kolpiwych ciemnawy jest wczoraj przypadkowo kupiłem makar (najciemniejszy jakie widzielem), a nie kopie

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

Sam pierdolisz. I co z tego że kolor nie daje 100% pewności ? Trzeba próbować, a kolor jest w większości przypadków ciemny i jest dobrą metoda poszukiwania - dlatego ją polecam. Jedynym działającym makiem o jasnym kolorze jest nowy bakaland, ale jest wyraźnie słabszy i skręt po nim wraca po 3h. Ciemny kolor jest dobrym punktem zaczepienia, właśnie kolor sprawił że sięgnąłem po gardis, napisałem wam o tym i wszyscy możemy grzać. Zasada koloru jeszcze mnie nie zawiodła a mak ćpam (co prawda z przerwami) od 2006 roku.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 3 / 0

jeszcze fresco 02.2013 jest jasne a kopie
  • 881 / 14 / 0

Ehh, a jaka masz toilerkę, że jasne frasco Cię kopie? (ze mnei się śmialiśćie jak tak psiąłem a teraz sami się kopiecie tym makiem %-D )

I gdzie tego huja Gradisa znaleźć?

przepłuczkę 20-30min-lol kufa. przepłuczkę się robi tak zę wrzucach mak do anjlepeij ciepłej wody, ocpjonalnie dodajesz trochę octu, i trzesz kruwa żeby zetrzeć opium na nasion. wystarczy 5min. Ja robie przepłuczkę w garze przez szmate to ucieram te nasiona jak jebany szop pracz, ale jak ktoś robi w butelce np to shake it baby! no, pierdolic nam tu będzie nowy stary, nie?! my jesteśmy kufa najmądrzejsi! :gun:
;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 744 / 21 / 0

@better
Gradisa w Lidlu szukaj.
  • 1345 / 4 / 0

Kietrzanin... co za rozrywka, nie wyganiajcie go, on jest prawie jak fiesta!

Mnie zdarzało się np. pić Bakalandy polecone przez ojej (a jest ona swego rodzaju specjalistką w sprawach maku dla mnie), które w ogóle nie były gorzkie, ale kopały jak Cię mogę. Z makiem nic nie jest pewne.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 3 / 0

@better miałem tolerke na 1,5kg kozaka czyli tylko cos tam smyrało (fr 09)+ makiwary i opiumy iv, majka tez wpadała. Po 2 miesącach przerwy 075kg fr02 zrobiło całkiem całkiem, jak jest teraz to nie wiem bo łącze wszystko (rodze maków) i mam z 240mg klona i 05kg gany wiec mnie to jebie, mak moze nie kopac lol

teraz daje te 700 gradisa (bez robaków)
  • 15 / / 0

Mam do dyspozycji Gardis z różnymi datami który będzie najlepszy ?
07.09.2013
01.10.2013
20.09.2013
czy ten czerwony z data 06.2013 i nr serii 21 10 12 ?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

Dziś byłem ze sobą bardzo szczery i zamiast kupić parę paczek i mówić sobie że "może to ostatnie" wziąłem samochód i zrobiłem duże zakupy. Znalazłem jeszcze dobre-przeterminowane Fresco po 1.50zł za 250g. Wykupiłem wszystko co mieli, 36 paczek. Nic baba nie mówiła tylko się cieszyła, że jej zejdzie zanim sanepid wyczai, że przeterminowane sprzedaje. :)

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Potem zahaczyłem o Lidla i zakupiłem kolejne 30 paczek. W sumie mam teraz 19 kilo maku %-D

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Zaoszczędziłem sporo pieniędzy i latania po sklepach. I info nie wiem jak jest w pozostałych sklepach sieci Arhelan, ale ja znalazłem te Fresco po 1.50zł, jak macie u siebie te sklepy to sprawdźcie.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata