Poppy seed tea - kupno maku

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 336 / / 0

miumin pisze:
Mówiłem Ci już nieraz: chowaj pod innymi bakaliami.
o jezu...

po prostu od razu kup tyle na ile cię stać
  • 279 / 3 / 0

Jeszcze nie stać mnie na taką szczerość w stosunku do siebie samej.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Perfumiarsko-orwellowski sposób na laboratoria wytwarzające MDMA

Holenderska policja testuje program zmiany obywateli w psy wykrywające nielegalne laby.
  • 336 / / 0

W sensie, mówisz sobie że raz kupisz i następny raz, najszybciej za tydzień? To tak nie działa jeśli, jest się młodą dziewczynką żyjącą jak lekkoduch. :)
  • 279 / 3 / 0

coś w tym stylu... ale niestety jestem już kobietą żyjącą jak lekkoduch.
  • 1294 / 15 / 0

Testtuje wlasnie Gardis 15,10,2013 :D
mam nadzieje ze bedzie moc tak jak ktos to pisal
Użytkownik nieaktywny
  • 744 / 21 / 0

ja chyba sam przed sobą wykupuje albo resztki chowam za morelami, pestkami a potem nie mogę ich znaleźć ;D

a propos kerfura, czy ktoś już testował serie bez A na początku i właśnie do listopada też tylko, że z dłuższym numerem seryjnym, jakiś dłuższy ciąg cyfr bez literki z przodu.
  • 1294 / 15 / 0

o kurwa, naprawde polecam ten mak z Lidla :*) , jest mocny, i to jeszcze 3,49zl za pake :heart:
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

@Dyndas: mak z Lidla ma więcej morfiny i skręt po nim jest odczuwalnie mocniejszy od tego po Bakalandach i Frescach.
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2012 przez DJ_Samo_Zycie, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 279 / 3 / 0

Proszę o scalenie postów: byłam w lidlu ale gradis był z datą 09.03.2013. Otworzyłam jedną paczkę i słodki. Dziś zatem jebany thiocodin, który to wyleczy mnie na kilka godzin.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

Dobry gardis jest wyraźnie ciemniejszy od tego nie działającego. Polecam kierować się właśnie kolorem, bo w smaku te nasiona są całkiem niezłe i nie są jakoś specjalnie gorzkie. Mam nadzieję, że to nie była zbyt daleka podróż skoro okazała się daremna.
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2012 przez DJ_Samo_Zycie, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata