Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 15 / 0

NH3 pisze:
Jak dla mnie najlepszy byl Mega Taboo, efekt gwarantowany. Za to lipny byl Yellow Taboo (ten akurat ja kupilem :/) , slaby, niby mial miec przyjemny zapach a i tak kupa, na dodatek do kilkakrotnym stosowaniu niemilosiernie bladlem mimo ze czylem sie dobrze, co nie zdazalo mi sie z tym pierwszym. Pozdrawiam!
Ja tam mam pozytywne skojarzenia z Yellow Taboo (o ile to było yellow taboo, dawno nie kupowałem poppersa - w każdym razie na pewno taboo i na pewno żółta etykieta). Ogólnie nie jestem fanem tej używki, fajny i mocny efekt, ale tylko od czasu do czasu przy browarze. Wolę inne rozrywki ;)

jst

Użytkownik nieaktywny
  • 189 / 3 / 0

kiedyś kumpela zamówiła na allegro popersa i na najbliższej imprezie mieliśmy go wypróbować no i było tak, że przez jakieś 3 godziny wywąchaliśmy całego no i na mnie nic nie działał. dlatego już się nie bawię w to :)

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."

• 16 / / 0

Dzisaj z kumplami pierwszy raz niuchalem poppersa bo kupili na allegro. Power S sie zwie, jest to moj pierwszy raz wiec nie mam porownania ale sieka calkiem calkiem. Ciagle go wachalismy z 15 razy i co 10 - 15 minut az za ktoryms razem gdy niuchalem wzielem tak mocnego niucha ze przawie zemdlalem bo juz ciemno mi sie przed oczami zrobilo. Od razu zamowilem na stronce poppersa Pure Gold w tym druga butelka gratis i tylko za 39zl!!!

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Jak narazie probowalem ok. 25 rodzaji poppersow, kiedys non stop angielskie (Rave, Pure Gold, Liquid Gold), a ostatnio amerykanskie (Rush, Hardware, Locker Room), jak zaczynalem zabawe z poppersami z 3 lata temu to wtedy tylko Taboo byly dostepne, ale teraz wybor jest juz wiekszy i Taboo odszedl w zapomnienie. Niby zagraniczne poppersy sa drozsze, ale o wiele wolniej sie ulatniaja i starczaja na dluzej. Pozatym lepiej kopia. Na allegro juz dawno nie widzialem aby ktos sprzedawal popki, ale na www.poppers.sklep.pl jest ich troche.

Użytkownik nieaktywny
  • 198 / 1 / 0

A probowal sie ktos juz w syntezie ?

Użytkownik nieaktywny
  • 198 / 1 / 0

No to sie pochwale dzis byl moj dziewiczy sztach samorobki izbutylowy azotyn ale fajna bania tylko szkoda ze taka krotka.

• 6 / / 0

czeslaw jestem głodny wiedzy .. podziel sie nią. Jak tego dokonales?

Użytkownik nieaktywny
  • 198 / 1 / 0

NO ja to robilenm z przepisu ktory jest w Vogelu na azotyn n-butylowy a ja zrobilem izobutylowy bo: wydajnosc wieksza jak sie okazalo i wg tego co znalazlem w sieci jest stabilny w przeciwienstwie do n-amylowego i izoamylowego tylko trzeba go osuszyc bo sie rozklada pod wplywem wody.

Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

Po ekstrakcji poppers trzeba przedestylować pod próżnią, a nestępnie dodać jakiejś substancji suszącej aby chłonęła wodę np. bezwodnego MgSO4. Wilgoć może dostać się do poppersa np. w trakcie niuchania ;-)

Użytkownik nieaktywny
  • 198 / 1 / 0

Ej niewymyslaj nie trzeba destylowac pod proznia i wcale sie tak latwo nie dostaje mi sie nie rozklada izobutylowy azotyn po wysuszeniu
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata