Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 228 Strona 21 z 23
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0


Nie, nie będzie działać tak samo.
London jakiej marki poppersy polecasz? Jeśli tu nie wolno podać to na pw poproszę.
Rejestracja: 2014
  • 31 / / 0


Podobno te z azotynem izopentylu są lepsze (nie pytaj pod jakim względem, zapewne doświadczenia :p). Wysłałem Ci na pw stronkę gdzie ja kupowałem i byłem zadowolony. Podobno również warto kupić te produkcji kanadyjskiej, niby na dłużej starczają. Mnie faktycznie na bardzo długo starczyło, a nie oszczędzałem.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Światowa Organizacja Zdrowia widzi potencjał leczniczy marihuany

WHO rekomenduje zmianę klasyfikacji marihuany w traktatach regulujących międzynarodową politykę narkotykową. Chodzi o przeniesienie marihuany i żywicy konopi – czyli haszyszu – z Wykazu IV oenzetowskiej konwencji o środkach odurzających do Wykazu I. Tłumaczymy, co to znaczy w praktyce.
Rejestracja: 2010
  • 3739 / 390 / 9


Ja żadnej różnicy nie widzę. Każdy działa tak samo. Ostatnio miałem "Liquid Gold" i mogę go polecic. Popki już mi się znudziły.
Rejestracja: 2014
  • 219 / 1 / 0


A jakby dodać do maczany to będzie śmigać? %-D Wiem, że kretyńskie pytanie i pomysł, ale pytam z ciekawości, bo nie wiem na jakiej zasadzie to działa w sumie.
Rejestracja: 2010
  • 3739 / 390 / 9


Azotan amylu zawarty w popku jest silnie łatwopalny, działanie wykazuje przy wdychaniu oparów a nie dymu powstałego przy spalaniu.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0


próbował ktos mix mef+cialis+popek ? nie chodzi mi o wrazenia homoseksualistow oczywiscie-nie rozpedzać sie ;)
pikawa wytrzyma takie jebniecie ?
Rejestracja: 2008
  • 26 / 1 / 0


fajny specyfik na zejscia np MDMA. Czujesz ze schodzi, walniesz popka i zatzrymujesz na 15-20min to uczucie szczęścia. Fajna sprawa na umielenie końcówki tripa
Rejestracja: 2015
  • 2 / 1 / 0


Radzę uważać z poppersem, zwłaszcza zawierającym "Isopropyl nitrite". Chodzi o wzrok i zmniejszający się zakres widoczności. W moim przypadku pojawiła się plamka na środku, która nie pozwalała np. czytać tekstu, bo w tym miejscu nie widziałem po prostu nic. Pojawiło się to po hardym tańcu z poppersem w roli głównej, przeszło po paru godzinach. Można wyczytać w necie, że może to jednak zostać na dłuższy okres, a nawet trwale uszkodzić wzrok.

Więcej:
http://poppersguide.com/forum/10213
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / 2 / 0


blackday pisze:
fajny specyfik na zejscia np mdma. Czujesz ze schodzi, walniesz popka i zatzrymujesz na 15-20min to uczucie szczęścia. Fajna sprawa na umielenie końcówki tripa
Heheeh zgadzam sie w 100%, na wszystkie psychodeliki tez swietnie dziala, peak wraca w jednej chwili (bardzo podobnie dziala gaz).
Mi kiedys jak bylem na lsd wylal sie poppers na koszulke to cala noc sie wzmacnialem %-D hehehe ogien
Rejestracja: 2010
  • 3739 / 390 / 9


Czy ktoś wytłumaczy to zjawisko ?
Znajduję u siebie puste buteleczki po popkach. W środku, po upływie dłuższego czasu pojawia się niewielka ilość płynu. Płyn ten pachnie podobnie, lecz nie ma działania. Skąd to się bierze ? Buteleczki były puste.
Posty: 228 Strona 21 z 23
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość