Policja, pogotowie i zastrzyk

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 269 / 19 / 0

witam sorry, że zakłam specjalny temat ale potrzebuje odpowiedzi, otóż ostatnio nawywijałem trochę i na dołek przyjechało pogotowie dać mi 'jakiś' zastrzyk, pensjonariusz poinformował mnie wkłuwając się, że za chwile powykreca mi ręce, i faktycznie powykręcało. Z tego wszystiego zapomniałem zapytać co to do cholery było? Ma ktoś jakiś pomysł?!
  • 73 / 4 / 0

Ogólnie to pewnie haloperidol, albo zyprexa, coś mocnego.

Ciesz się, że cie nie zamknęli i nie trzymali wbrew woli z miesiąc. Wyjebało ci serotonine w chuj, czy trzeźwy byłeś, a wkurwiony tylko? Zablokowali ci układ dopaminowy. ;p Kurwa zdjąć munduru nie chciała, to ich o śmierć prosiłem po pewnym czasie, to chuj już mnie napierdalać nie chciał. ;< Reszta odpuściła wcześniej.

"Bij mnie kurwo, jaj nie masz" no po pewnym czasie się chyba obdukcji bali, a połamanej ręki nie wykrło, jeszcze spierdoliłem z karetki i złapali 2 dni później. ;p

Akt oskarżenia pokazany, haha. ;D

Zjebałem im statystyki kolejny raz, ale chyba pierwszy raz czekałem, aż ktoś mnie uniewinni, przegięli. Chujowo tak za niewinność, tak to w sumie inaczej, niż jak się jest niewinnym i chcą cie wjebać bez dowodów i trzeba dać alibi i inne takie

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Policjanci "zabezpieczyli" grzybki, trawkę i blisko 13 litrów GBL

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.
  • 269 / 19 / 0

Bylem trzezwy lecz wkurwiony. Ciekaw jestem po jakich zastrzykach wykreca tak rece
  • 1858 / 194 / 1

haloperidol, a wykręcanie to dystonie mięśniowe- blok receptorów D2.
Pensjonariusz to kos taki, kto spedza czas w pensjonacie. Nie wiem, dlaczego pomyliłeś sanitariusza/ ratownika medycznego z pensjonariuszem, którym nota bene w areszcie byłeś Ty :P
  • 269 / 19 / 0

28 listopada 2017Retrowirus pisze:
haloperidol, a wykręcanie to dystonie mięśniowe- blok receptorów D2.
Pensjonariusz to kos taki, kto spedza czas w pensjonacie. Nie wiem, dlaczego pomyliłeś sanitariusza/ ratownika medycznego z pensjonariuszem, którym nota bene w areszcie byłeś Ty :P
haha no rzeczywiście, trafna uwaga :-D chodziło o sanitariusza. Czyli skurwiel podał mi haloperidol?? Bo już się wystraszyłem, że to od jakiegoś benzo możę
  • 2020 / 422 / 154

Jakiś silny neuroleptyk, po którym dostałeś objawów pozapiramidowych. Np. flupentiksol, haloperidol, olanzapina czy chlorpromazyna (silny sedatywny, p/psychotyczny dosyć słaby). Stawiam na haloperidol, bo najczęściej stosowany w takich przypadkach.
  • 152 / 56 / 0

Jeżeli byłeś ostro porobiony stimami to być może był to jakiś srogi neuroleptyk w srogiej dawce, też stawiałbym na haloperidol.

Swoją drogą miałem troszkę podobną sytuację, kiedy po kilkudniowym ciągu na ketonach zabrałem się za hexen i z nim przegiąłem. Przyjechała karetka i co prawda nie dawali mi żadnego zastrzyku, tylko kroplówę z elektrolitami.

Gdy zleciała już ponad połowa nagle wstałem i uczucie umierania oraz ogólne odczuwanie negatywów związanych z wypłukaniem z elektrolitów nagle zmieniło się w fajną dopaminową fazę :) Latałem po pokoju i sprzątałem bałagan, trzymając kroplówkę w ręce :D

Kazali mi się jednak położyć na płasko i czekać aż zleci wszystko. Gdy zleciała nagle zacząłem się cały trząść, dostałem napadu drgawek, nie mogłem tego opanować (coś jak przy zespole odstawiennym po benzo). Zdołałem jedynie wykrzyczeć w kierunku anastezjologa "CO MI JEST?!"

Odpowiedział: "I tak nie zrozumiesz"

Powiedziałem mu, żeby jednak spróbował mi wyjaśnić.
Odparł: "Zespół pozapiramidowy. I co, mówiłem że nie zrozumiesz?"

Hmm.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata