PolAndRock (Woodstock) 2018

Moderator: Knajpa

• 377 / 11 / 0

PolAndRock (Woodstock) 2018

Kto się wybiera?
Standardowo poruszę temat legendarnej już wioski hyperreal, która nigdy nie powstała i nie powstanie... ale miło byłoby spotkać się z paroma twardymi głowami z forum na najpiękniejszym festiwalu świata. Zrobić lolka, wypić piwko i co tam jeszcze kto woli.

Klasycznie już dawajcie na pm info bliżej terminu kto się wybiera. Potem możemy kontaktować się szyfrowanym signalem, żeby uniknąć przypałów.

Pozdro!
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Jedzie ktoś z Lublina?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Naloty uzależnionych papug zagrażają indyjskim uprawom maku

Rolnicy w Indiach walczą zażarcie, aby odeprzeć plagę uzależnionych od opium papug. Jak donosi NDTV, ptaki przyprawiają o ból głowy hodowców maku w stanie Madhya Pradesh, niszcząc ich plony i obżerając się cennym narkotykiem.
  • 322 / 4 / 0

kto z opolskiego jedzie ? ja sie melduje jak co roku
  • 132 / 5 / 0

Ja tez sie stawie.
Piszcie na pm.
Bede dzwonil. Bede odbieral.
Będzie fajnie sie spotkac.

Powymieniac pogladami i nie tylko.
Pozdro.
  • 423 / 29 / 0

Chujowe to RokoPolo, ale na Gojirę pojechać trzeba, nie ma wyjścia.
  • 3 / / 0

Na 99% będę. Piszcie na pm. ;)
  • 1738 / 61 / 18

Ja na 100% jadę. Judas Priest! Ja usłyszałem że grają przez długo nie mogłem się pozbierać. Takiej zajebistej legendy nie odpuszczę!

[mention]ArsonMJ[/mention] może znowu uda nam się zrobić spotkanie hajpa jak lat temu bodajże 4 albo 5 :cool:

Później już nie jeździłem.
  • 377 / 11 / 0

09 lipca 2018Duce pisze:

[mention]ArsonMJ[/mention] może znowu uda nam się zrobić spotkanie hajpa jak lat temu bodajże 4 albo 5 :cool:

wpadam z ekipą we czwartek po południu ;)
łap pm Duce!
  • 2835 / 198 / 0

A ja się chyba starzeję bo stwierdziłem że zamiast na wooda to sobie za te same pieniądze skoczę do barcelony %-D

ale moja ćpuńska natura trzyma za wasze upodlenie kciuki
  • 2558 / 269 / 0

In Flames będzie - masakra ! muszę być. Zgadamy się jeszcze.
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata