Pokaż swój sprzęt!

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 614 / 1 / 0

@up - jaka wielkość? zadowolony jesteś?
  • 801 / 3 / 0

Około 30 cm i zajebiście zadowolony :). Choć są jeśli się nie mylę 2 wersje do kupienia, wujo ma wersje 29cm jeśli się nie mylę, a fajka24 27cm - niby to samo ale wersja 29cm ma odczuwalnie większą pojemność. Najlepiej wypełnić faje kruszonym lodem, dym jest idealny. A w wersji studenckiej, z woreczkami do lodu też daje rade.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012 przez Ramowy, łącznie zmieniany 3 razy.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Rosyjska mafia przemyciła przez Polskę setki kilogramów haszyszu (+video)

Ponad 800 kg haszyszu o wartości 41 mln zł, przemycił z Hiszpanii przez Polskę do Rosji, gang rozpracowywany przez lubelskie „pezety” Prokuratury Krajowej.
  • 81 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Ja wczoraj zakupiłem nowe, jako że stare ten pierdolony kot mię stłukł. Spory skurwiel, 43cm wysokości, 5,5cm średnica szyjki, 18,8mm cybuch, grube i porządne szkło. Już ochrzczone, sprawuje się znakomicie :)
70 polskich nowych kosztowało.
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

• 801 / 3 / 0

Akodeen pisze:
Na poczatku byla lufka, pozniej palilem z wiader, bong, lolki a teraz znowu uwazam ze najlepiej jest palic z lufki. Lufka zjadla swoja dupke
trudno mi w to uwierzyć ale też wróciłem do lufek po długim okresie "kulturalnego palenia jointów". Nie moge po prostu tyle ich jarać, bo jestem wtedy strasznym zombie - od zajebania do zajebania. A z lufki, to jedno nabicie sobie spale, albo i pół, i jest zajebiście. Tyle na ile mam ochote.
  • 26 / 1 / 0

@cumfiesta to bonio to jest ta "legendarna 105" od unikatowych bong? Możesz napisać jak wrażenia, bo strasznie mnie ciągnie do tego :)
BTW to właśnie polecam unikatowebonga.pl niektóre bonia miażdżą, tylko to opcja dla ludzi, którzy mają na to hajs(ja się do nich nie zaliczam ;p)
  • 374 / / 0

Ja za to w ostatnich czasach preferuję z tego samego powodu co Ramowy bong, a w plenerze zwykłą lufkę ;]
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

@GFarmer: naprawdę fajnie się z tego pali, jest świetne wykonane, warte swojej ceny - zwłaszcza, że teraz jest jakaś promocja -20%.

Tylko dwie łyżeczki dziegcu - jak zbyt mocno się pociągnie, troszkę woda chlapie w ryj. Po drugie: jeśli przestaniemy ciągnąć nie wyciągnąwszy dyfuzora (który jest jednocześnie cybuchem) woda jest zasysana i nabicie jest przemoczone - trzeba o tym pamiętać.

Ogółem polecam i chwalę sobie, myślę, też, że dokupię jeszcze zwykły cybuch zamiast dyfuzora, bo przy paleniu szybszym, czy w większym gronie znacznie wygodniej będzie nabijać coś w ten deseń - http://unikatowebonga.pl/img/p/159-950-large.jpg
  • 146 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Bongo i dyfuzor Black Leaf, przełączki i cybuch from unikatowebonga.pl które gorąco polecam, fajne akcesoria mają :-)
Wybaczcie stan, nie mam ostatnio czasu(ani chęci) na wyczyszczenie.
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Ramowy pisze:
Akodeen pisze:
Na poczatku byla lufka, pozniej palilem z wiader, bong, lolki a teraz znowu uwazam ze najlepiej jest palic z lufki. Lufka zjadla swoja dupke
trudno mi w to uwierzyć ale też wróciłem do lufek po długim okresie "kulturalnego palenia jointów". Nie moge po prostu tyle ich jarać, bo jestem wtedy strasznym zombie - od zajebania do zajebania. A z lufki, to jedno nabicie sobie spale, albo i pół, i jest zajebiście. Tyle na ile mam ochote.
No ale lolka przecież też można sobie przygasić i odłożyć na później, nikt ci nie każe jarać całego na raz :) dziwny argument jak dla mnie.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata