Podejrzenie o dil MJ

Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 55-60 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2021
  • 3 / / 0

Siema mam pytanie. Jakoś tydzien temu policja zajechała na miejscówkę gdzie osoba X stała sobie z kolega trudno było nie spierdolic to uciekli. Na następny dzień gdy osoba X była z innym kolega na mieście to zajechali undercover i osoba x spierdolila a jego kolegę wzięli do wozu przeszukali, nic nie znaleźli spytali się czy osoba X chciała mu coś sprzedać. Oczywiście kolega powiedział ze nie. Puścili go wolno. Co grozi teraz osobie X czy jeśli nie znajda przy nim nic to sprawa zamknięta czy wjazd na chatę będzie? Jak coś to osoba X nigdy nie sprzedawała nikomu żadnych substancji. Możliwie ze osoba X jest inwigilowana lecz nie była nigdy wcześniej nawet spisywana. Pozdro z fartem. :liść:

ZX

Rejestracja: 2018
  • 1198 / 382 / 0

jesli jest dilerem to moze spodziewac sie wiezienia jesli juz taka wredna policje macie

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.
Rejestracja: 2021
  • 3 / / 0

@ZX

No w tym problem ze nie jestem dodam jeszcze ze jestem nieletni a MJ tylko jaralem czasem

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}

ZX

Rejestracja: 2018
  • 1198 / 382 / 0

zasada #1 nie chodzic z towarem po rejonie i wszystko bedzie spoko. A jak juz trzeba to z odrobinka w garsci albo odpakowanym w kieszonce, widzisz kurwe zjadasz i nic nie klepie normalnie, ale jakby klepalo to lepiej miec tego nieduzo, choc ja raz to wpierdolilem 3 gramy i tylko lekko chill bylo czuc.
Rejestracja: 2021
  • 3 / / 0

@ZX

Spoko a jak by nagle zajechali na mieście i nic nie znaleźli to co na komendę zabiorą czy puszcza wolno? I czy na chatę wjadą ale jakby mieli wjechać to chyba już dawno by to zrobili.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Zarzuty handlu lub udostępniania”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości