Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
  • 1530 / 8 / 0
W moim przypadku kofeina powoduje drżenie rąk potem po paleniu więc też odradzam. Najlepiej jak ktoś zaznaczył jest palić wieczorami. Dla mnie do tego zawsze dochodził browar i było si :)
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 114 / / 0
niby tak ale ja na ciśnienie nie narzekam... (sport itp.) a często palenie nie sprawia mi już takiej satysfakcji jak kiedyś i ciężko mówić tu o pobudzeniu gdy sposobem palenia są wiadra... :D
  • 291 / / 0
yyyyy jaraj wieczorami? O_O

No nic dziwnego, że nie sprawia ci takiej przyjemności jak kiedyś skoro napierdalasz wiadra od rana. Przez tydzień czy dwa będzie fajnie, później będzie to już norma.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2012 przez Pani Jedyna, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 3955 / 145 / 0
KeFaS pisze:
Nie polecam kawy (ogólnie kofeiny, obojętnie z jakiego źródła) przed paleniem, bo potem może skakać ciśnienie i powodować nieprzyjemne uczucie zbyt szybkiego walenia serca. Chyba że po jakimś czasie od wypicia kawy, jak kofeina już schodzi z organizmu, ale wtedy może podziałać w drugą stronę.
no ja np. przed zapaleniem zawsze musze cos zjesc i wypic kawe. zawsze przed jaraniem musi byc kawa, niewiem czemu ale inaczej jest chujowo a tak jest dobrze. :finger:
  • 672 / 10 / 0
nie można zjeść jabłka i mieć jabłko
  • 1558 / 14 / 0
ja rzadko jestem poburzony po paleniu, bo wrzucam w siebie sporo jedzenia i zapijam herbatą/napojem. po takim miksie rzadko kto jest pobudzony :D
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 93 / / 0
Pani Jedyna pisze:
yyyyy jaraj wieczorami? O_O

No nic dziwnego, że nie sprawia ci takiej przyjemności jak kiedyś skoro napierdalasz wiadra od rana. Przez tydzień czy dwa będzie fajnie, później będzie to już norma.


+1. I jeszcze jak jara się codziennie - od rana to pod wieczór mózg masz wykończony , byle tylko się pierdolnać i iść spać.Nic się nie chce , wszystko wkurwia , nawet muzyka nie daje ukojenia nerwów. Także palcie wieczorami i róbcie przerwy. =)
Pozdrawiam
Na jednej z planet układu słonecznego
Siedzę z koleżką, kopcę blunta grubego
Co z tego, że niejeden widzi w tym coś złego
Rada - masz swoje życie, odpierdol się od naszego
  • 44 / / 0
Żeby pozbyć się działania marihuany wystarczy wypić jogurt albo zjeść kilka kiszonych ogórków, śledzia (i inne tzw. "zagrychy"). Od razu puszcza.
Mirror without the reflection.
  • 81 / / 0
Taa, szczególnie jak dany osobnik leży zapierdolony prawie do nieprzytomności jakimś dobrym siuwaksem - puszcza od razu ;)
  • 44 / / 0
Miałam na myśli lekkie upalenie do miary bycia przytomnym, na człowieka zajebanego jak świnia żaden sposób nie podziała, trzeba stety lub niestety przeczekać. Grunt to nic sobie nie wkręcać.
Mirror without the reflection.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.