Plan złagodzenia kar za posiadanie marihuany

Dział służący informacji na temat zmian w prawie – proponowanych, jak i wprowadzonych w życie.

Moderator: Prawo

Posty: 75 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2018
  • 1565 / 326 / 24

A z drugiej strony masz Ziobrę, według którego zawiasy za posiadanie małych ilości to zbyt łagodna kara i wywiera naciski na wydawanie najsurowszych wyroków w sprawach za posiadanie i hodowanie kilku krzaczków. Kava i medyczna powinna być legalne już 10 lat temu, to że zrobili w tej sprawie dwie dobre rzeczy nie oznacza niestety, że poczynią kolejne. Dopóki tego nie uchwalą nie wierzę Liroyowi, że uda mu się zmienić coś w prawie.
Rejestracja: 2011
  • 378 / 52 / 0

Tez jestem na ten moment sceptycznie nastawiony, ale jeśli chodzi o medyczną marihuanę coś się ruszyło i jeśli się nie mylę miał w tym swój udział właśnie Liroy. Widziałem ostatnio wywiad z nim i gość gadał całkiem sensownie.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Twoje dragi jadą do ciebie buspasem. Dilerzy w Warszawie wożą narkotyki carsharingiem

Warszawscy dilerzy wykorzystują carsharing, by rozwozić narkotyki. W ten sposób czują się kryci, bo policja rzadko zatrzymuje wynajmowane pojazdy, tak jest też szybciej, bo wypożyczone „elektryki” poruszaj się buspasami.
Rejestracja: 2019
  • 100 / 13 / 0

Liroy obecnie nie stanowi żadnej siły politycznej.Mam nadzieję że do końca roku wyjaśni się sprawa mandatów za małe ilości.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 12 / 0

Ziobro glosowal jaklo jeden z niewielu na nie jesli chodzi o Medyczna Marihuane. Czy w wypadku tej ustawy z mandatami to szkodliwosc Ziobry to jest tylko jeden glos na nie, czy co Ziobro moze w tej sprawie zaszkodzic ?
Rejestracja: 2018
  • 1565 / 326 / 24

Przecież Ziobro jest nie tylko szeregowym posłem, ale także ministrem sprawiedliwości, prokuratorem generalnym, szefem partii - przystawki PiSu oraz bardzo potężnym człowiekiem, którego ludzie obsadzają czołowe posady w spółkach Skarbu Państwa. Naiwnością jest więc myślenie, że on nic nie może. Niestety może, i to bardzo dużo. Kaczyński musi się liczyć z jego zdaniem, choć sam pewnie wolałby, żeby tak nie było. W przypadku złagodzenia kar za posiadanie będzie on przeciwny całemu pomysłowi. Nie czytasz wiadomości ani nie interesujesz się polityką, że nie widzisz ile Ziobro może?
Posty: 75 Strona 8 z 8
Wróć do „Zmiany stanu prawnego”
Na czacie siedzi 793 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość