PiS szykuje zaostrzenie przepisów antynarkotykowych art. 62b

dział pozostawiony do czasu zakończenia przemodelowania

Moderator: Prawo

Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

Projekt rozporządzeń Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych wszedł wczoraj w fazę konsultacji publicznych, więc jeszcze raz napiszę - serio nie wypisujcie tutaj teraz, co pominęli, a jakie są błędy...

Z kolei projekt ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest już w Sejmie i wczoraj skierowano go do Komisji Zdrowia do I czytania.
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Jest duża szansa ze hypek trafi na czarną listę domen. Będzie wchodził w skład kiębasy wyborczej. Żeby można było suwerenowi ogłosić wielki sukces i jeszcze lepszą zmianę w walce z narkusami. Tak kurwa, tu jest państwo penitencjarne jak by ktoś jeszcze tego nie rozumiał i mało wiosenek na karku miał.
A co można jeszcze w polsce robić legalnie?
Przepraszam, źle. Co masz robić w polsce ?!
ZAPIERDALAĆ, Kurwa ZAPIERDALAĆ !!!

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

"Spokojnie, przeżyjesz": jak przetrwać przedawkowanie konopnych kulinariów

Obecnie większość stanów z legalną marihuaną wymaga, aby przetworzone produkty spożywcze można było łatwo dzielić na mniejsze dawki, jak segmenty batonika lub pojedyncze żelki, aby dzięki temu uniknąć przypadkowego przedawkowania. Nie zawsze to jednak wystarcza...
  • 607 / 45 / 0

Żeby chociaż jeszcze drugi Singapur u nas powstał z tego "zapierdalania"..
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

Nie tam Singapur.

"Przyjdzie taki czas, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt!"

...

"Byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie - wszystko ch..." :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Rząd wycofuje się z centralnego rejestru domen zakazanych.
https://niebezpiecznik.pl/post/rzad-wyc ... akazanych/
  • 112 / 11 / 0

Spokojnie, spokojnie. Nie będzie centralnego. Za to zrobią hazadrowy, narkotykowy i jaki sobie jeszcze zażyczą :D
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

• 615 / 61 / 0

Ma ktoś jakieś info prasowe dotyczące karania użytkowników (nie sprzedawców) środków zastępczych?

Ja widzę coś takiego ale to raczej fake.
https://swiony.pl/i,odpowie-nie-tylko-z ... 77990.html - Odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków

Jednak wkrótce zaczną się pojawiać takie akcje jak łysiczki po deszczu.
Wróć do „[stary dział] UoPN, PrFarm”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata