Piracetam - Wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 564 / 104 / 0

Piracetam podbija działanie stymulantów kofeina ,MPH, AMP
Ja leciałem na MPH+piracetam powiem szczerze że z efektów jestem bardziej niż zadowolony. Co do dawek to musisz sobie dobrać indywidualnie.

Ps
Np po kawie i i pracetamie czułem wkurw a inni z tego co wiem to sobie chwalą.
  • 5 / / 0

Od przyjmowania choliny i lecytyny jestem zmęczony więc polecanie je wszystkim jest błędem, tak samo dawki pira, W ciągu 2 lat zjadłem około 300 gram, najwyższa dawka dzienna to 2400, a zaczynam cykl od 800, jak wziąłem od razu 2400 to strach było samochód prowadzić, zamiast patrzeć na droge to rozmyślałem, więc jak pierwszy raz to lepiej małe dawki, po kilku dniach jak będzie dobrze to można dużo zwiększyć.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

"Zero zero zero", czyli jak kokaina napędza świat – recenzja premiery nowego serialu twórców "Gomor

Chcąc opowiedzieć historię o tym, jak narkotyki rządzą światem, niezbędny jest rozmach. "Zero zero zero" niewątpliwie go posiada, ale czy może pochwalić się czymś jeszcze?
  • 25 / / 0

Nie rozumiem fenomenu pirka. Biorę 3,2g dziennie (2,4 rano, 0,8 po południu) + dużo kawy (3 dziennie). Bez żadnego efektu. Tylko głowa pobolewa.
  • 564 / 104 / 0

Trochę za mało piracetam rozkręca się około 5 dni i zwiększ dawkę do 4.8g / 24h

Ps
Ból głowy może być nasilony przez kofeinę lub niedobór choliny.

---------------

Właśnie dostałem SMS że moja pani kupiła mi piracetam w płynie miał ktoś z was miał ktoś z was takie coś?

Scalono. taurinnn
  • 5415 / 900 / 2

09 czerwca 2019nCuX pisze:
Trochę za mało piracetam rozkręca się około 5 dni i zwiększ dawkę do 4.8g / 24h

Ps
Ból głowy może być nasilony przez kofeinę lub niedobór choliny.
Bujda.
Dziala praktycznie od reki a odczuwalny jest od 2.4gr.

Za malo tluszczy lub odwodnienie.
  • 564 / 104 / 0

Ja dopiero po około tygodniu odczułem poprawne działanie.
Każdy jest inny niektórzy są nadwrażliwi na kofeinę a piacetam podbija działanie stymulantów.
  • 1882 / 202 / 1

Czy po tym się chudnie?
  • 5415 / 900 / 2

Jak bedziesz cwiczyc i mniej jesc to tak schudniesz.
  • 1882 / 202 / 1

Tylko ze ja wcale nie ćwiczę (nie więcej niż zwykle) i jem tak samo a mimo to pasek zegarka musiałem zacisnąć o 1 dziurkę. Nawet wszedłem na mianseryne po której jem 2x tyle co zwykle i brak zmian na plus. Zastanawiam się właśnie czy to przez piracetam stoję w miejscu z waga. Ktoś tu ukul teorie że mózg musi spalać więcej na zwiększonych obrotach. To niby może się zgadzać ale nie wiem do jakiego stopnia...
  • 1 / / 0

hej,

W przeszłości brałem geratam + dwuwinian choliny, coś tam pomagało.
Teraz chciałbym się też troszkę wspomóc z powodu pracy. Dodam, że ćwiczę 5-6x w tyg., nie biorę kompletnie żadnych używek poza kawą, biorę kreatynę, magnez, żeń szeń i jakieś randomowe witaminki, jem raczej zdrowo.
Czy w takim przypadku mogę znowu spróbować pirek + cholina, czy polecacie coś innego?
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata