Piracetam - Wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 4 / / 0

Jestem 2 tyg na pirku.
Zaczalem od dawki 4,8g ale zszedlem do 3x 1200 bo mnie usypial i teraz jest ok.

Jest kilka pozytywnych aspektow:
-cieple stopy, zjawisko mi w zasadzie obce cale zycie byly zimne :) chyba dobrze dziala na jedna noge z ktora mialem kiedys problem - brak czucia przez jakis miesiac od kolana az do kostki. lekarz wtedy przepisal b-complex, pocwiczylem plecy i poszlo. a teraz pirka zaczynam czuc jak wchodzi wlasnie ta noga %-D
-jestem bardziej opanowany bo na ogol straszny ze mnie nerwus ale nie wiem czy to nie zasluga ashwy
-dlonie stabilne :)
-wzrok lepszy ale chyba od vitamin z luteina.
-momentami sluch wydawal sie byc bardziej wrazliwy, wrecz pewne aspekty mnie irytowaly ze je slysze ;) ale wrocilo do normy.
-jakis czas temu pojawilo mi sie w tylnej czesci plecow jakby elektryczne przejscia pradem, po pirku efekt znika
-staje sie wyrozumialy :)

tak zwane wady
-poczatek byl ciezki, glowa sie meczyla i szedlem spac wczesnie, odstawilem 1x1200 w godzinach popoludniowych i jest ok
-jak odstawilem alpha gpc na 2 dni w porcji popoludniowej zaczela swedziec mnie skora, wrocilem z a-gpc i jest chyba lepiej. Pytanie czy to nie cos innego?
moze nasycilem sie vita-min plusem i moze mam czegos nadmiar?

Ogolne wrazenie jest raczej pozytywne, czuje sie zwyczajnie dobrze, nic mnie nie stresuje. Werbalny slowotok nie nadszedl a szkoda :)

Wiem ,ze 2 tygi to jeszcze malo, wiec czekam co bedzie dalej ;)
  • 342 / 83 / 0

Piracetam pokazuje dopiero pazur że stimami branymi rozsądnie.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Mężczyzna postrzelił się w jądra. Podczas operacji balon z marihuaną wypadł mu z… odbytu

Po przyjęciu na izbie przyjęć policja aresztowała go, gdy personel szpitala poinformował funkcjonariuszy, że w trakcie operacji z odbytu wypadła mu torebka z marihuaną – donosi The Independent.
  • 4 / / 0

nCuX, rozwiniesz myśl o jakiś przykład i dawkę? :)
  • 342 / 83 / 0

Piracetam podbija działanie stymulantów kofeina ,MPH, AMP
Ja leciałem na MPH+piracetam powiem szczerze że z efektów jestem bardziej niż zadowolony. Co do dawek to musisz sobie dobrać indywidualnie.

Ps
Np po kawie i i pracetamie czułem wkurw a inni z tego co wiem to sobie chwalą.
  • 5 / / 0

Od przyjmowania choliny i lecytyny jestem zmęczony więc polecanie je wszystkim jest błędem, tak samo dawki pira, W ciągu 2 lat zjadłem około 300 gram, najwyższa dawka dzienna to 2400, a zaczynam cykl od 800, jak wziąłem od razu 2400 to strach było samochód prowadzić, zamiast patrzeć na droge to rozmyślałem, więc jak pierwszy raz to lepiej małe dawki, po kilku dniach jak będzie dobrze to można dużo zwiększyć.
  • 24 / / 0

Nie rozumiem fenomenu pirka. Biorę 3,2g dziennie (2,4 rano, 0,8 po południu) + dużo kawy (3 dziennie). Bez żadnego efektu. Tylko głowa pobolewa.
  • 342 / 83 / 0

Trochę za mało piracetam rozkręca się około 5 dni i zwiększ dawkę do 4.8g / 24h

Ps
Ból głowy może być nasilony przez kofeinę lub niedobór choliny.

---------------

Właśnie dostałem SMS że moja pani kupiła mi piracetam w płynie miał ktoś z was miał ktoś z was takie coś?

Scalono. taurinnn
  • 4900 / 673 / 0

09 czerwca 2019nCuX pisze:
Trochę za mało piracetam rozkręca się około 5 dni i zwiększ dawkę do 4.8g / 24h

Ps
Ból głowy może być nasilony przez kofeinę lub niedobór choliny.
Bujda.
Dziala praktycznie od reki a odczuwalny jest od 2.4gr.

Za malo tluszczy lub odwodnienie.
  • 342 / 83 / 0

Ja dopiero po około tygodniu odczułem poprawne działanie.
Każdy jest inny niektórzy są nadwrażliwi na kofeinę a piacetam podbija działanie stymulantów.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata