Piracetam - Wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 4916 / 673 / 0

19 kwietnia 2019Groooby pisze:
Zainteresowała mnie mocno wasza rozmowa na ten temat, skąd czerpiecie informacje na ten temat?
Przejrzyj caly doping mozgu vol 1 i 2.
Wiecej takich informacji wrzucalem w vol.2
19 kwietnia 2019Groooby pisze:
I czy zablokowanie serotoniny nie wpłynie np. na pojawianie się lęków etc, rzeczy związanych z jakimś jej brakiem?
Jak za pozno je przyjmiesz lub stosujesz zbyt duzo/zbyt czesto moze wystąpić bezsennosc i inne uboki zwiazane z deficytem sero.
Do powstania dopy starczy troche tyrozyny, wit C i b6.
  • 102 / 5 / 0

19 kwietnia 2019Stteetart pisze:
Jak za pozno je przyjmiesz lub stosujesz zbyt duzo/zbyt czesto moze wystąpić bezsennosc i inne uboki zwiazane z deficytem sero.
Do powstania dopy starczy troche tyrozyny, wit C i b6.
Dzięki, trochę tam tego będzie, ale jak mówisz, że znajdzie tam się wszystko to super, wygląda na to, że mam już lekturę na święta :) Masz na myśli o zadbanie o dopaminę z tyrozyny, wit C i b6 przy braniu bcaa + tauryny czy ogólnie? Raz dziennie przez 3/4 tygodnie nie wpłynęłoby za bardzo na pojawienie się uboków chyba? Jak właściwie "działanie" się objawia, przede wszystkim wzrost energii mentalnej przez brak sero? Trochę się o sam brak serotoniny obawiam, z jednej strony jak jestem na wyższych węglach to czuję się spokojniejszy i jak w ostatnim czasie dorzucam sobie dziurawiec to czuć nieco serotoninowe działanie subtelnie, ma to swoje i plusy i minusy, czasem pojawia mi się ten moment "jebać, nie chce mi się", ale z drugiej strony w wielu sytuacjach wyczuwam większe poczucie humoru i częściej się śmieję, nie wiem czy to jest wynik serotoniny właśnie.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
  • 58 / 1 / 0

Mam problemy z pamięcią i koncentracją po wyjsciu z wieloletniego alkoholizmu. Dostałem kiedyś od znajomego 16 tabletek Memotropilu. Od trzech dni suplementuję 1200-600-0. Nie czuję żadnego działania. Znajomy zjadał to jak cukierki. Zwiększyć dawkę, czy trzeba poczekać miesiąc na jakiekolwiek efekty. Dodam, bo może być ważne, że tydzień temu powróciłem do diety ketogenicznej, bo po niej czuję się lepiej i zauważyłem lepsze funkcjonowanie mojego mózgu, oraz jestem mniej nerwowy. Rozpocząłem także spożywanie oleju dziurawcowego na poprawę nastroju, leczenie przewodu pokarmowego i wątroby, zniszczonych przez alkohol.
Pozostać przy Memotropilu, czy lepiej coś innego?
  • 3533 / 554 / 0

Bo piracetam to nie lek doraźny. To lek nootropowy i na efekty trzeba poczekać kilka tygodni...
  • 58 / 1 / 0

Ok, więc czekam. Na przeciwdepresyjne działanie dziurawca też muszę zaczekac. Rozumiem, że sam lek, jak i dawkowanie ok?
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 225 / 0

Mozesz tez zaczac od zwiekszenia dawek poczatkowych, aby szybciej osiagnac stan stacjonarny.
  • 653 / 129 / 0

^ Zgadzam się. Proponowałbym pojechać 2400-1200-0 przez tydzień, potem ewentualnie zmniejszyć dawkę.
  • 3533 / 554 / 0

2400 rano, 2400 miedzy 13-16,
  • 4916 / 673 / 0

12 maja 2019blackgoku pisze:
Bo piracetam to nie lek doraźny. To lek nootropowy i na efekty trzeba poczekać kilka tygodni...
Najpierw to powinno byc pytanie o ilosc tluszczy w diecie, ilosc sodu/wapnia i reszty skladnikow.

Wpieprzajac byle co moze siedziec i czekac na efekt.

Ja tam dzialanie (zwlaszcza w mixach) czuje od razu...
  • 3533 / 554 / 0

Zupełnie się z Tobą zgadzam Stteti, nie można też zapominać o suplementacji choliną np. CDP
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata