Piracetam - Wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3630 / 927 / 2

Bo piracetam to nie lek doraźny. To lek nootropowy i na efekty trzeba poczekać kilka tygodni...
  • 63 / 5 / 0

Ok, więc czekam. Na przeciwdepresyjne działanie dziurawca też muszę zaczekac. Rozumiem, że sam lek, jak i dawkowanie ok?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Narkotyki leciały z okna! Para spod Góry Kalwarii wyrzucała doniczki z marihuaną

Domowa plantacja konopi indyjskich to był ich sposób na przetrwanie ciężkich czasów. Niestety, nielegalny sposób.
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

Mozesz tez zaczac od zwiekszenia dawek poczatkowych, aby szybciej osiagnac stan stacjonarny.
  • 703 / 160 / 0

^ Zgadzam się. Proponowałbym pojechać 2400-1200-0 przez tydzień, potem ewentualnie zmniejszyć dawkę.
  • 3630 / 927 / 2

2400 rano, 2400 miedzy 13-16,
  • 6052 / 1050 / 2

12 maja 2019blackgoku pisze:
Bo piracetam to nie lek doraźny. To lek nootropowy i na efekty trzeba poczekać kilka tygodni...
Najpierw to powinno byc pytanie o ilosc tluszczy w diecie, ilosc sodu/wapnia i reszty skladnikow.

Wpieprzajac byle co moze siedziec i czekac na efekt.

Ja tam dzialanie (zwlaszcza w mixach) czuje od razu...
  • 3630 / 927 / 2

Zupełnie się z Tobą zgadzam Stteti, nie można też zapominać o suplementacji choliną np. CDP
  • 63 / 5 / 0

12 maja 2019Stteetart pisze:
12 maja 2019blackgoku pisze:
Najpierw to powinno byc pytanie o ilosc tluszczy w diecie, ilosc sodu/wapnia i reszty skladnikow.
Pisałem że jestem na diecie ketogennej, a szczególniej na ketoadaptacji. Spożywam 75%-80% tłuszczy dziennie(w większości to tłuszcze odzwierzęce), 15%-20% białka, około 5% węglowodanów. Dieta opiera się na smalcu, maśle klarowanym, jajkach, tłustych rybach, owocach morza, tłustych i chudych mięsach nieprzetworzonych(świerze, surowe)wołowinie i wieprzowinie, podrobach, tłustych śmietanach, orzechach. W diecie są kiszone warzywa, zsiadłe mleko, napary ziołowo-owocowe. Sód i wapń z pożywienia. Dodatkowo suplementuję cytrynian magnezu i wit.C. Mam zamiar dołożyć komplex wit.B. Suplementuję też olej z dziurawca. Mam kurkumę z zawartością kurkuminy min.2,8% i używam czasem jako przyprawę. Warto ją suplementować? Co ona właściwie daje?
  • 6052 / 1050 / 2

Czesc postow wylądowała tu:
post3215265.html#p3215265

Jutro to naprostuje.
  • 9 / / 0

Hejka,

Jestem swieży w temacie ale na urlopie miałem czas aby przeczytać kilka wątków mających początki w roku 2013 ;)

Mój background:
Nie pale nie pije(coś tam okazjonalnie) ale przeklinam i to akurat sobie chwale :)

Dietę koryguje na bardziej białko tłuszcz z rana.
(kefiry, jogurty greckie, z jakaś wędlinka i pieczywem polane oliwa z oliwek zagryzione orzechami)
Czekam już na transport vitmin i omega3 d3k2 od zeusa + ZMA. Elektrolity są chyba moją największą bolączką (jak to ogarnać najprosciej aby nie ladowac sie w tabletki i miec wszystko tip top)

Chciałbym zacząć od klasyka - piracetam (docelowo w dawkach 2x1200 x2 n/d) + alpha gpc (1? 2? n/d) + ALC (z rana jakies 400-500mg).

Pierwotnie chciałem pojechać z noopeptem ale widzę, że wychodzą publikacje o powinowactwo z HIF-1,
więc ktoś w temacie mógłby się do tego odnieść bo od razu mnie od tego pomysłu odrzuciło ;)

do brzegu zatem

Jeżeli zakładam ze będę suplementował piracetam 1-2 miesiące a potem pauza.
To czy mogę robić sobie z nim przerwy na weekend? czy powinienem cisnąc go 7 dni w tyg?

Czy z jakimś adaptogenem go nie łączyć? (wieczorkiem chciałbym zapodać jakąś bacope czy ashwe)

Czy ktoś z was pracuje może z obrazkami (czy w innej dziedzinie gdzie kolor jest istotny)
i czy te mocniejsze racetamy boostujące barwy mu w tym nie przeszkadzają?
(chodzi o sytuacje w której musisz porównać output swojej pracy z otoczeniem które będzie to oceniać bez boostu kolorów %-D )

mój cel to poprawa pamięci długotrwałej, jest słaba nie wiem czemu, zawsze była ;)

pozdrawiam
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1197 uczestników Wejdź na czata