Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 3 z 4
  • 11838 / 2298 / 0
Niektórzy palą lolki tak nieumiejętnie (nie twierdzę bynajmniej, że autor tematu jest jednym z takich), że właściwie połowa się marnuje. Wydaje im się, że lolek to mikrofon / wskaźnik i nagle zaczynają mieć bardzo dużo do powiedzenia, kiedy lolek trafia w ich dłonie : )
W ogóle lolki to wymysł przestarzały i nieekonomiczny. Ani lepszy smak, ani działanie... właściwie nie wiem, co przemawia na ich korzyść. Chyba tylko ewentualny brak innych narzędzi.

A czy to etyczne być tym, który poznaje kogoś z działaniem trawy... nie nam oceniać. Każdy ma swój rozum. Gdyby chodziło o wprowadzenie kogoś w opiaty, to byłbym już innego zdania.
  • 404 / 39 / 0
Dokładnie może to się skończyć spoko,tak samo na przyszłość.Dlatego napisałem,że ja bym osobiście uważał,przed takim zbytnim przekonywaniem.Bałbym się np że byłbym zapalnikiem kogoś,do nałogu,bo to jest po prostu używka,jak każda może być nadużywana.To mogłoby nie być dobrze,na przyszłość dla związku,ale też może być wszystko ok.Dlatego napisałem Ja,a nie coś w stylu tam piętnuje cię,tak nie wolno,bo to nie moja sprawa.Po prostu z innej strony poruszyłem temat,bo jak kogoś przekonujesz do używek,to też ta osoba wchodzi,na nowe obszary.
  • 8104 / 891 / 0
Dajcie spokój, jak raz od czasu do czasu sobie zapali ze swoja kobieta to nie skończy w psychiatryku z porytym łbem.Ja bongosa bym nie polecał, za duża chmura jak na pierwszy raz.Za to ciekawym rozwiązaniem możne być Shisha, autor tematu pisał, ze dziewczyna paliła i dobrze jej to wychodziło.Kupcie jakąś Shishe albo pożyczcie od kogoś - obstawiam, ze tak będzie najbezpieczniej.Dym będzie delikatny i powoli będzie można dawkować :liść:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11838 / 2298 / 0
Z bonga także można ściągać małe chmurki : ) Kwestia wprawy.
  • 8104 / 891 / 0
@jezus_chytrus
Szczególnie jak kupimy sobie ``bongoska``.Taki mini bongo to ja miałem, wchodziło do kieszeni kurtki zimowej.Miało tak mnie więcej 10 - 15 cm wysokości, ale i tak spoko chmury z niego szlo bo miał spory cybuch.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11838 / 2298 / 0
Właśnie wbrew pozorom bardzo dużo zależy od wielkości i budowy cybucha. Największe chmury idą z płytkich, ale szerokich (większa powierzchnia spalania). Wielkość bonga ma tu wg. mnie mniejsze znaczenie.
  • 967 / 82 / 0
ó
24 kwietnia 2019Ankaaa pisze:
moze lepiej, zeby miala bad tripa, moze zrozumie, ze sa jeszcze inne sposoby na zycie i ludzie, ktorzy do uzywek nie namawiaja :alergia:
Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ale z dwojga złego lepiej ziółko , jak jest rozsdna dziewczyn to ograniczy palenie do wieczora. Jako relaks i chwile wolności.
Jeśli jwdnak nie... będzie wstrzykiwać marihłanem na dworcu centralnym , w miedzy czasie oddawać swoje cenne , zadbane ciało jakiemuś gienkowi ze skierniewic , ktory napierdolony wlasnie sie obudzil i wychwycił mętnym wzrokiem ofiarę...

:grzybki:
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
  • 114 / 6 / 0
Dużo rad dostałeś od kolegów wyżej,ale dam Ci jedna myśle ważniejsza wskazówkę- pewnie i tak się już odbył wieczór,ale może przyda się innym,którzy na pewno będą tu zaglądac- nie zmuszaj na sile aby paliła dużo od razu. Niech weźmie pare buchow dosłownie 2-3 na pierwszy raz a nie kaz od razu jej jarac całej lufy bo wieczór możecie mieć z głowy.. także taka rada.
Uwaga! Użytkownik SexyTATTOOgirl nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 156 / 59 / 0
Moja kobieta poza seksem chce potem tylko oglądać głupoty w TV. Gry nie, bo nie nadąża, na miasto nie, bo ludzie, obejrzeć coś ambitniejszego nie, bo zaraz zasypia. Palenie z dziewczyną jest ogólnie spoko, ale zdecydowanie lepiej się bawię sam, albo z ziomkiem, który chce ze mną pofilozofować :p
  • 1234 / 466 / 0
Jutro prawdopodobnie zapoznam swoja loszke z :liść: ma 20 lat i do tej pory tylko :wino: . Zobaczymy co bedzie , niech sie oswaja bo na razie mysli , ze tylko smaze lolki .
Ciekawe co sie stanie jak skmini , ze oprocz tego korzystam jeszcze z 6 innych substancji haha :pacman:
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 3 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.