Petycja o legalizacji Marihuany "Weed Like to Talk"

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

• 199 / 1 / 0

Potrzeba milion podpisów z całej Europy dla Komisji Europejskiej.
Szczegóły: http://maciejkowalski.mobile.natemat.pl ... -marihuana

Link do petycji:
https://ec.europa.eu/citizens-initiativ ... c/index.do

Jeżeli popieracie akcje zachęcam do składania podpisów.
  • 515 / 55 / 0

Złożyłem podpis, ale zapomniałem, że nie mam 18 lat, czyli mi odrzucą xD.

Regulamin jasno prawi: forum od 18 roku życia. Czy rodzice wyrazili zgodę na Twój pobyt tutaj? p@

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Kot przemytnik schwytany w więzieniu po brawurowej akcji strażników

Strażnicy kostarykańskiego więzienia w pobliżu stolicy San Jose udaremnili przerzut telefonów komórkowych na teren największego zakładu penitencjarnego w kraju; schwytanym przemytnikiem okazał się kot.
  • 5304 / 60 / 0

Twój Ruch się podpisał. Jestem za podpisem, byle by nie na wyborach nań głosować bo szczekać umie tylko gasipies, a w rzeczywistości to slogan ze zielonym światłem. Tak tylko nawiasem ;] MAIRHAUNA 4 DE ŁIN
  • 1758 / 66 / 18

A może by ktoś to na erowida wrzucił czy inny portal, bo poza Polską i Bułgarią to marnie to zbieranie podpisów idzie.
  • 1332 / 49 / 0

Podpiszę, ale wszystko to daremny trud, bo politycy we hooju mają te nasze podpisy
Użytkownik nieaktywny
  • 422 / 1 / 0

Nie podpisze, Was mam od tego.
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata