Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 286 • Strona 28 z 29
  • 115 / 1 / 0
Od 23 kwietnia biorę lek pernazinum 25 mg. Ten lek powoduje u mnie nieogarniecie, problem z koncentracją, ogromny problem z pamięcią krótkotrwałą i ciężkie kojarzenie. Obecnie nie stać mnie na wizytę u psychiatry, chciałbym odstawić ten lek samodzielnie (wiem, że nie jest to najlepszy pomysł)
Brałem jedną tabletkę przed snem, czy zmniejszenie dawki do połowy tabletki przez tydzień pomoże mi odstawić ten lek bez silnego objawu odstawienia? Z góry dziękuję za odpowiedź
  • 39 / 5 / 0
Dokładnie. Odkładaj stopniowo. Powoli. Perazyna to silny, specjalistyczny neuroleptyk.
  • 177 / 29 / 0
To lek na schizofremie i urojenia? Nie radzę samemu odstawiać bez kontroli lekarza.
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 41 / 5 / 0
Combo z lutego sprawdziło się idealnie na urojenia. Znikła mi jakimś cudem fobia społeczna, ciągłe prześladowanie mnie przez ludzi. Polecam w chuj ten lek. Wychodzę normalnie z domu, wyszłam ze szpitala i normalnie odżyłam. Do zarzucania doraźnego nie polecam, nie kopnie.
rzeczy dzieją się tylko w twojej głowie
  • 14 / 1 / 0
Jak działa na libido ? Obniża w dużym stopniu ?
  • 2501 / 330 / 0
Nie ma wpływu na libido. Ten lek brałem dosyć długo.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 4 / / 0
Mam perazin 100 mg. Czy to nie za dużo jak na 1 raz na sen?
  • 92 / 15 / 0
U mnie nawet za mało. To słaby lek.
  • 1256 / 70 / 1
16 maja 2022ZniszczoneMarzenia pisze:
Dokładnie. Odkładaj stopniowo. Powoli. Perazyna to silny, specjalistyczny neuroleptyk.
Perazyna jeśli nie pomyliłem nazwy, bo są dwa podobne związki to mega słaby neuroleptyki.Ta grupa to taki syf, że najlepiej to walić od razu przestać, bo otyłość I cukrzyca z uszkodzeniami układu nerwowego to pikuś przy bezseności i zmiennym ciśnieniu.
Ps to nie tylko lek na schizofrenie polecam przeczytać jego właściwości i lekarze wciskają te gówno na inne objawy.
action movie:gun:
  • 111 / 10 / 0
Jeden z niewielu leków a testowałem z 50 który zdawał się coś dawać, w małym stopniu pomagał przy nerwicodepresji. W wyższej dawce za to nie da się wstać z łóżka.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 286 • Strona 28 z 29
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.