Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 291 • Strona 25 z 30
  • 46 / 10 / 0
Ponoć wzmacnia działanie kodeiny, coś w tym jest. Bez tolerki 25mg z kodą wyraźnie poprawia jej stan. Bardziej tą drugą stronę zmęczenia, uspokojenia i wyluzowania.

Na ostre zaburzenia typu funkcji poznawczych, fobi(społecznych), lęków, urojeń niestety nie pomaga w 100%. Wręcz przeciwnie raz po 100mg nasiliła lęki i urojenia do takiego stopnia że było czuć zagrożenie i uwalniane z tym związane, procesy psychiczne m.in. wyostrzenie zmysłów, czujne oczekiwanie/wyczuwanie ataku od obcej osoby.

Na naprawdę ciężkie stany od razu polecam minimum 75mg, mniejsze ilości nie robią wrażenia.

Niby ma to uspokojenie i chęci do spania, a gdzieś za mgłą szaleją urojenia. Niby za mgłą lecz wyczuwalne.

Na "zdrowe" osoby działa poprawnie, 25-50mg wycisza, zmniejsza agresje i tula do snu.

Na "czysto" bez urojeń itp. Większa dawka robi coś a'la zombie. Dodam edit gdy ją zażyje aby opisać to co czuje a szukając wspomnień.

Latając w ciągu na 125 - 175mg można przespać cały tydzień z przerwami na jedzenie itp.

Własna opinia. LL.
Uwaga! Użytkownik LuckyLexy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3353 / 505 / 0
Od jutra zaczynam pierwszy raz brać ten lek razem z SSRI escitalopramem.

Perazyna 25mg rano i około 16tej kolejne 25mg.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 8104 / 886 / 0
@polymerase
Przygotuj się na zamułkę, ale z czasem przejdzie.Jak chcesz po spać to dobry lek.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 3353 / 505 / 0
@UJebany No trafiłeś 100%, po 25mg mam takie 'maślane oczy', lekka zamułka, trochę suchar w mordzie i taka dziwna pustka w głowie...

Chyba a raczej podziękuje temu lekowi, ale przy esci zostaje.

Jeszcze pytanie, niby to ma przejść ? szczerze wątpię przy neuroleptykach u mnie nigdy nic nie przechodzi, nawet kwetiapine którą biorę z 2 lata na sen, to dalej mam sucho w ustach i zatkany nos...

No tak jak piszesz perazyna nadaje się tylko na sen, ale raczej nie będę mieszał ją z kwetiapiną, hmm no chyba że 25mg aby nie wywalić do kosza, z resztą zobaczę.

Czytałem tutaj że podbija kodeinę, a czy metadon podbija ?
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 600 / 106 / 0
Co najwyżej sedację o wątpliwej wartości rekreacyjnej, neuro potrafią też spłycać euforię.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 46 / 10 / 0
Jak dla mnie mix z kodą wypadł średnio. Wolałabym zjeść mniej kody niż znów tak zamixować. Nie czuć w pełni tej czystości kody. Jeśli spróbujesz to lepiej zrozumiesz o jaki stan chodzi, może się spodobać lecz nie musi. Bardziej wolałam kodę z difenhydraminą.

Co ciekawe w dzień po przespaniu kilku godzin, jedzenie lepiej mi smakowało. Jak na małym gastro po mj.

@polymerase ciekawe, kiedyś też miałam taki zestaw leków w tej samej konfiguracji perazyny ;) Chyba jest w modzie przepisywanie tych specyfików. Co ciekawe największy potencjał leczniczy wykazała zupełnie inna substancja z grupy opiatów.
Uwaga! Użytkownik LuckyLexy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1274 / 74 / 1
kodeina to gówno nie narkotyk i ma minimalne działanie, a tak poza tym było pisane już na Hypku, żeby nie walić neuro z opio.Waliniesz będzie może git, ale może być tak, że nie będziesz mógł ruszać szczęką czy nogą innym razem i trzeba po Akineton jechać na pogotowie.
action movie:gun:
  • 1873 / 171 / 0
Łączenie opio z neuroleptykami grozi zespołem pozapiramidowym. Naprawdę nie życzę go nikomu.
Take DXM and Be Happy
  • 46 / 10 / 0
Dobrze o tym wiedzieć na przyszłość. Na moje nieszczęście dotarłam do tematów, gdzie mixowali kode i neuroleptyki (w tym perazyne) i były mieszane uczucia. Tak więc bez obaw i ja mixowałam kilka razy. Natomiast nic nie wspomnieli o efektach ubocznych.
Uwaga! Użytkownik LuckyLexy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 515 / 103 / 0
Byłem na tyle głupi że próbowałem z oxy jak i z koda jedyne czym skutkowalo to tym ze z noddow urywal mi sie film i cyk poranek ja wieczór stracilem kilka razy bo przysnalem
Jakbym sie porzygal bo zle bym zareagowal to bym mogl sie udusić jak mój znajomy jakiś czas temu także nie mieszajcie z opio bo dodaje gowniana sedacje pustą i splyca opio dodajac najwyzej wieksze prawdopodobieństwo zaśnięcia
ODPOWIEDZ
Posty: 291 • Strona 25 z 30
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.