Perazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 4 / / 0

5 dzień kuracji Pernazinum (czyli 5 tabletek za mną). Zdecydowanie leczy, niweluje do zera lęki, wyrównuje proporcje aktywności, natomiast po wypadku z wrzącą kawą, odnotowałam kolejny przejaw uwstecznienia intelektualnego - nie włożyłam zasłonki prysznicowej do wanny, a kąpałam się z nią chyba ze 100 razy. Uważam, że to negatywny wpływ leku, bo takie rzeczy mi się nie zdarzają.

Scalono. | STR88

Odpowiadam UJebanemu: dla mnie zdecydowanie źle.
  • 7241 / 726 / 0

To poczatek branie neuroleptyku.Po pewnym czasie organizm sie przyzwyczai i bedzie lepiej :) .

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Ponad 2,7 tys. zł na alkohol w każdym dniu pracy Sejmu. Trunki leją się strumieniami

W 2018 r. posiedzenia poselskie trwały 53 dni, a Kancelaria Sejmu, wyłącznie z tytułu sprzedaży alkoholu na terenie gmachu przy Wiejskiej, odnotowała obrót prawie 80 tys. zł.
  • 23 / 3 / 0

myślicie ze perazyna nada się na zjazd po stimach? Jeśli tak to w jakiej dawce?
  • 7241 / 726 / 0

02 stycznia 2018oslonautka pisze:
myślicie ze perazyna nada się na zjazd po stimach? Jeśli tak to w jakiej dawce?
Nie mniej niz 350 mg, po prostu szybciej usniesz.
  • 57 / 4 / 0

17 grudnia 2017UJebany pisze:
17 grudnia 2017meer pisze:
(taka jak w letni dzień na plaży).
To dobrze czy zle ?

Perazyna to stary lek, lepiej wziac sie za cos nowszego.paliperydon ( jak jest w PL ), klozapina, Rysperydon, olanzapina.
Biorę olanzapine i naprawdę spoko lek.
  • 7241 / 726 / 0

20 stycznia 2018karol09 pisze:
17 grudnia 2017UJebany pisze:
17 grudnia 2017meer pisze:
(taka jak w letni dzień na plaży).
To dobrze czy zle ?

Perazyna to stary lek, lepiej wziac sie za cos nowszego.paliperydon ( jak jest w PL ), klozapina, Rysperydon, olanzapina.
Biorę olanzapine i naprawdę spoko lek.
No to sie bardzo ciesze ze trafiles w swoj lek.Olanzapina to dobry medykament.
  • 92 / 3 / 0

Widzę ze tu duzo osob myli dzialanie leku Paryzyny. Perazyna jest lekiem przeciwpsychotycznym. Nie na zjazdy po stimach czy tez przeciwdepresyknym i lekowym. Przynajmniej w taki celu go wypuszczono na rynek. Na mnie tez tak wlasnie dziala. Skutkiem ubocznym jest sennosc.
  • 4843 / 237 / 0

Akurat leki przeciwpsychotyczne mają całą gamę zastosowań i są przepisywane jako dodatek do leków antydepresyjnych, a nawet mają zastosowanie przy odstawianiu benzodiazepin. Do zjazdów po stymulantach też są ok, tym bardziej że stymulanty indukują psychozy.
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Mój psychiatra "lubi" neuroleptyki, dlatego spróbowałem prawie wszystkich. Olanzapina z Aripiprazolem najlepiej na mnie działa. Takie combo: Olanzapina, Aripiprazol, Lewomepromazyna.
Perazynę wcinałem po 150-200mg to dość fajny zamulacz.
  • 2650 / 128 / 0

Wczoraj wziąłem 100mg na sen (bo nie chciałem już dopierdalać się benzo i podbijać tolerki) - spałem dzisiaj do 12, obudziłem się fizycznie zajebany mułem i to mocno, ale psychicznie już byłem nakręcony na jakąś robotę. Po wypiciu kawy, wzięciu pirybedylu i selegiliny podjęzycznie z trudem siedzę w miejscu. Do tego miałem mega realistyczne sny, większość choć nie wszystkie były przyjemne i bardzo wyraźne - to norma po perazynie czy ten efekt znika z czasem ?
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata