3-HO-PCP - Hydroksyfencyklidyna

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 85 Strona 7 z 9
Online

Re: 3-HO-PCP

Rejestracja: 2014
  • 1518 / 355 / 5

@MiejskiSzczur
No 3hopce podobne, jak zajebałem to pamiętam tylko jak się z ciemności wyrywałem w pokoju, wtapiałem w ściany jakieś takie rzeczy. Niezbyt przyjemne lub ciekawe to było.
Rejestracja: 2012
  • 854 / 99 / 0

Legal u nas?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Badanie pokazuje, że konsumenci mają pozytywne opinie na temat legalnej marihuany

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.
Rejestracja: 2018
  • 1792 / 372 / 25

Raczej tak, przeglądałem jakiś czas temu wykaz i tylko 3-MeO jest na liście z tego co pamiętam. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić. Jutro zajrzę do wykazu dla pewności.
Rejestracja: 2012
  • 854 / 99 / 0

Sprawdziłem dla pewności, nie ma w wykazie.

--------------------

Próbował ktoś waporyzować?

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2010
  • 3743 / 476 / 0

Pohebana substancja. Wykręca mózg na wszystkie strony.
Rejestracja: 2012
  • 854 / 99 / 0

No mnie się nie podoba.
Jest kurewsko aktywna, najlepsza dla mnie dawka to 2 do 3 mg, świetnie wzmacnia zioło, nawet przy mojej kosmicznej tolerce i palonej od dwóch tygodni jednej odmianie.
Wyższe dawki działały różnie. Na pewno 10mg wrzucone pierwszego dnia było bardzo silnym doświadczeniem. Mam bardzo wysoka tolerancję na DXM, że tak powiem aktualna i z całego życia, ale tu nie było nawet mowy o chodzeniu czy coś robieniu, po prostu leżałem. Miałem coś na kształt świadomego snu, który o dziwo potem okazał się jawą :)
Nieco mniejsze dawki około 6 mg fajnie wchodziły do filmów.
I to tyle z pozytywów. Z negatywów, dwie doby z szesciu stracone na rzyganie i odchorowywywanie. Wydaje mi się, że to gówno jest cholernie drazniace. Trzeba dużo jeść przed wrzutka i nie popijać gazowanym, dobrze radzę.
Raz zdarzyło mi się przedawkowac. Delikatnie, skumulowaly się dawki, na to też trzeba uważać jak przy wszystkich dyso chyba. No nie było to ni chuja przyjemne. Rzyganie, niemożność wyprostować się i chodzenia, uczucie spadania świata na głowę itd. Później długie leżenie i dochodzenie do siebie.
Działania opio imo brak.
Kompletnie nie ma cevow, 0. Dysocjacja jest moim zdaniem paradoksalnie zimna, nieprzyjemna. Mało trzezwa, raczej senna i zdecydowanie nienaturalna się wydaje, w przeciwieństwie do dxmowej i MXE.

Nie umywa się do kety, DXM, MXE i 3 meo PCP. Jestem bardzo zawiedziony, szukam czegoś zbliżonego do DXM :/
Rejestracja: 2017
  • 77 / 7 / 0

Moze macie inne sorty od poprzednikow? Dziwi mnie az taki rozdzwiek pomiedzy opiniami- od zachwytow do takiego niezadowolenia.. Chyba najlepiej bedzie przekonac sie na wlasnej skorze 😏 Czy chociaz twarz wyglada normalnie po kilku h od zazycia, czy wyglada sie tak koszmarnie jak po np meo PCP?
Rejestracja: 2012
  • 854 / 99 / 0

Wyglada się zupełnie normalnie.
Kwestia gustu może, jednemu będzie pasować meo PCP drugiemu DXM.
Źródło chyba najlepsze jakie teraz jest, ci co trzeba do nich pisać maila z prośbą o kod aktywacyjny.
Rejestracja: 2010
  • 3743 / 476 / 0

Jak poszedłem po nocce do pracy i w ronie pytanie co sie dzieje bo oczy mam nieprzytomne, wyglądam jakbym był swoim świecie i twarz zmiwniona, nienaturalna. 15 mg około sniffem zarzuciłem na trzy razy w sumie. Żeby sie wyłączyć z fazy lalem giebla i musiałem o 2w nocy dojsc aż 6ml i,dopiero zasnąłem. Pospałem do 6 rano i jeszcE czulem po przebudzeniu i mialem paraliz przysenny. Trzeba bylo nos wycztscic przed spaniem wydmuchac i woda przefiltrowac a nie jesCze na plecach sie polozylem i pewnie splywalo i resztki sie uaktywnily . Przy takim dawkowaniu to minicokruszki pizostawie w nosie moga robic robote. Raczej odradAm ekspertmenty jak macie do ludzi isc nast,dnia. Ja znowu przez napalenie na cpanie jestem na swieczniku.
Rejestracja: 2010
  • 3743 / 476 / 0

Jak sie dorzuca to mozna zaindukować stan psychozy.
W pewnym momencie poczułem się wybawcą Boga , duża siła, ale jedocześnie nie wiedząc co się dzieje dookoła.

Dyso zresztą idealnie pasują do aptecznego, sterylnego, szpitalnego klimatu.. a to to już w ogòle . Z tym swoim posmaczkiem opio.
Tak btw. w mixie z benzo (ale malutkiej ilości !) ciekawie sie prezentuje. Quasi psychodeliczne cevy, hipnagogi.
Leżysz na łòzku z zamkniętymi oczami, muza na uszach i jak na kolejce gòrskiej explorujesz nowe rejony.
W malej dawce mocno prospołeczne. Zdejmuje okowy- co wypada a czego nie .
Posty: 85 Strona 7 z 9
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość