Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 9 z 11
  • 4371 / 667 / 0
Serio? Jaką masz pewność że było to na 100% PCP,jadłeś to już kiedyś? sławny "anielski pył" po którym w USA ludzie smażyli dzieci w piekarniku i zjadali? oraz robili mniej lub bardziej pokręcone rzeczy pod wpływem tego środka.

W jakim mieście to kupiłeś?

Trudno mi w to uwierzyć że ktoś to goni w Pl.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 625 / 43 / 13
Abstrahując od tego, że post jest strasznie nieczytelny to nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym, że zakupiono to w PL :-) .
Smażenie dzieci w piekarniku to nie urban legend o LSD?
Ja to z chęcią spróbowałbym prawdziwej fencyklidyny, ale nie w jakiejś randomowej dawce, tylko zważonej tylko przeze mnie (6-8mg + wymóg czysty sort o co pewnie ciężko).
Zapewne większość tych strasznych zdemonizowanych historii to przedawkowania ludzi, którzy nawet nie wiedzieli na co się piszą.
RIP UNCLE HOWIE [*]

---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
  • 371 / 33 / 0
Tak jestem pewien ,ze to PCP. Zle historie o PCP to zasluga nierozwaznych ludzi .Miasto to
Swinoujscie .A piekarnik to po kwasie byl urban legend i basen plywanie w basenie pustym niby tak zawsze mowili, a o PCP mowilo sie,ze dostajesz jak po przedawkowaniu a-pvp nadludzkiej sily euforia z furia ala delirium halucynacji duzych ale to nie prawda 1-5mg dobrego wystarczy to juz gruba liga i juz nie wezne: dobrze czulem sie nic zlego nie bylo mi ale pierd..
kolor bladozolty i brazowy proszki,maczanka rozowawy kolor roztwor do fajki a tabletek .5mg kolor zoltawy koles jeden to kruszy to lepkie bylo.
Uwaga! Użytkownik jokerr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 721 / 68 / 0
Myślę, że świnoujski rynek znam dobrze, udało mi się tam nawet dostać 25C-NBOMe (co prawda dil wkręcał że to legitny kwas, ale po krótkiej konwersacji zczaił że nie ma doczynienia z laikiem i się wygadał). No ale o PCP nie słyszałem... a szkoda bo też mam chęć powrotu do dziury, z tęsknoty do MXE...
Edit: Na darknecie nie można znaleźć fencyklidyny (albo ja jestem jakiś ułomny), a zamawiane przeze mnie MXE w obu przypadkach okazało się być wałkiem...
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 1358 / 45 / 0
Ostatnio z ciekawości poczytałem o PCP i okazuje się, że tę substancję można dostać praktycznie tylko w USA, ale i tam może być to problematyczne, bo angel dust to 'ghetto drug', a w produkcji przodują czarne gangi (szczególnie z Compton), które dilują tym wyłącznie w gettach. Często od razu w formie gotowej do spożycia - papieros nasączony roztworem.

Także... nie dziwi mnie, że PCP ma tak złą reputację. Sprzedawanie losowym czarnym ćpunom jednego z najmocniejszych (a przynajmniej na to wskazują opisy) i najbardziej stymulujących dysocjantów, nie wydaje się najlepszym pomysłem. %-D

Swoją drogą ciekawe jak bardzo 3-meo jest podobne do oryginalnego PCP.
SESH
  • 837 / 78 / 0
Up %-D
Nie wiem tego, ale może gdyby poszukać w ciemnych zakamarkach internetu dałoby radę znaleźć tą legendarną substancję.
Osobiście zapłaciłbym za to jak za zboże, żeby tylko móc spróbować, ale nakrapiany papieros od ghetto nygera jakoś nie napawa optymizmem %-D .
W sumie w ostateczności zadowoliłbym się i tym, ale no kurwa nie rozumiem czemu wybrali akurat takie ROA. Równie dobrze mogliby sprzedawać tabletki z określoną ilością, ale czego wymagać od bandytów :gun: .
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 283 / 31 / 0
Jedyny narkotyk którego długi czas chciałem spróbować a nigdy w żaden sposób nie udało się tego ogarnąć. Raz na jakiś czas pojawiało się na różnych losowych darkmarketach. Najczęściej jest to jednak wysyłka USA->USA, po zapytaniu o wysyłkę do PL usłyszałem że musiałbym zamówić jakąś średnią ilość której nie chciałem więc na tym poprzestałem. Ostatni raz widziałem to ze dwa lata temu na świętej pamięci AB które teraz już oczywiście nie istnieje. Było to w formie papierosków - maczanki.
Z pisania z osobami które tego próbowały to w działaniu PCP jest jak miks efektów 4-MeO-PCP z 3-MeO-PCP. Przeczytałem, że jakby zrobić miks gdzie 3 na 4 części to 4-MeO a pozostałe 1/4 to 3-MeO to tak działałoby tak samo jak PCP. Słyszałem też że 3-MeO-PCP samo w sobie jest przyjemniejsze w działaniu niż PCP.

Inby z pojebanymi akcjami to skutek przedawkowań przez to, że rozprowadza się to w formie maczanki i przy paleniu wchodzi powoli.

Ja tam poszukiwania tego odpuściłem już dawno, lepiej kupić 3-MeO-PCP na darknecie i ćpać jak biały człowiek z wagą w szafce. Niż ryzykować nerwy, czas i pieniądze dla fazy która może jakościowo okazać się niczym specjalnym.
dawniej Anon
  • 5 / / 0
Raz miałem styczność z tym specyfikiem, w postaci maczanego papierosa. Co do legitności byłem pewien. Nie poczułem tego mocno, dziwne odrealnienie i totalnie pierdoliło mi sie postrzeganie czasu. Bez jakichkolwiek wizuali, możliwe że dawka była za mała. W każdym razie, jeżeli kiedykolwiek jeszcze bede mial okazje spróbować tego dziwactwa to bardzo chetnie.
  • 224 / 53 / 16
Pytanie do osób które mają porównanie - jak do czysta fencyklidyna ma się do metoksydyny? Pytam, bo miałam okazję próbować jedynie tej drugiej.
I alone have known all shades of the horror.
I am the pit without sun, where blind beasts dwell. 
  • 904 / 159 / 0
Podstawnik 3 metoxsy zmniejsza ciśnienie stymulację moc i sile „obalająca” metoxsy podstawione arylki są o wiele bardziej klarowne trzeźwe euforyczne i znacznie cieplejsze. Praktycznie wszystko po za dawkowaniem idzie na plus.

Ps. Masz na myśli raczej 3-MeO-PCP. 4-metoxsy jest prawie nieaktywny zimniejszy i znacznie mniej trzeźwy.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 9 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.