Passion no. 27

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

SIEMANO PRZEDSTAWIE WAM MOJEGO 4 JUZ W SWOJEJ KARJERZE PLANTA ALE 1 KTORA ZACZYNAM OD PODSTAW (POPRZEDNIO KUPOWALEM SADZONKI) OCZYWISCIE SIEDZE SOBIE W AMSTERDAMIE I TROCHE SIE NUDZE..! :D TYLKO JEST MALY PROBLEM NIE WIEM JAK SIE WKLEJA ZDJECIA ;/ MOZE MNIE KTOS NAPROWADZIC ?
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2007 przez BOBON, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 86 / 1 / 0

klikasz "obraz" i wyskakuje Ci img i /img w nawiasach kwadratowych.
Między nie wklejasz link do zdjęcia.
Pokaż co wysiałeś.

Za bitewny szał berserkerów mogła odpowiadać znana roślina halucynogenna!

Jedną z głównych zagadek jest to, w jaki sposób berserkerzy wpadali w bitewny trans, a konkretnie czym się faszerowali przed walką, jako że używanie przez nich środków psychoaktywnych – przy doskonale poświadczonej wiedzy herbalistycznej społeczeństw indo-europejskich – pozostaje poza wszelką wątpliwością.

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

LUZ TO MAM JUZ FOTE ! W SUMIE NIE MA SIE CZYM CHWALIC BO PLANT MA 6 DNI...POZATYM NIGDY NIE UPRAWIAŁEM OD PODSTAW :cheesy: JAK WASZYM ZDANIEM MA SIE TA ROSLINKA ? http://img488.imageshack.us/my.php?im ... 032mw3.jpg
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2007 przez BOBON, łącznie zmieniany 3 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 39 / / 0

plant spoko ale ziemia wygląda na solidnie przelaną.. oszczędzaj ją, póki co ma 5cm korzonek, nie jest w stanie poradzić sobie z taką ilością wody... powodzenia! joŁ
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

siemano
Pojawilo sie 2 pietro listkow i mysle ze jest wszystko dobrze...
Postawilem sobie dzisial mj na fotelu i niechcacy stracilem (BYLEM W SZOKU !)
Ale zauwazylem ze od spodu korzen az sie splaszczy od dna doniczki...
Z calej tej sytuacji jest maly + bo nawet nie myslalem o przesadzenu mj do wiekszej doniczki :huh:
Zdjecia passiona po kolejnych 7 dniach od ostatniej relacji...

http://img131.imageshack.us/my.php?image=asdch1.png

Dodam jeszcze ze od samego poczatku poje roslinke nawozem do paprotek ^_^

• 10 / / 0

z nawozem tzreba poczekac jeszcze z tydzien mysle bo tylko zaszkodzi badz nic nie zmieni. jak to czesto sie mowi nadgorliwosc nie poplaca :pp

Użytkownik nieaktywny
  • 39 / / 0

widze niezbyt wielki przyrost jak na tydzień wegetacji...
100% spowodowane brakiem odpowiedniego światła..

ziemie następnym razem wymieszaj przynajmniej z kulkami skrobanymi ze styropianu, nie będzie tak zbita jaka jest teraz... powodzenia
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata