Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3784 • Strona 373 z 379
  • 9 / / 0
Witam biorę 40 mg gdzieś od tygodnia, rano ledwo co daje radę się ubrać, totalny brak sił.. Dzisiaj wyszedłem do apteki po leki i ledwo doszedłem a wcale nie mam daleko. Na głowie spore porycie . Kiedyś już brałem arketis było podobnie ale warto było się przemęczyć, jak się już lek rozkręcił było dobrze :).
  • 9 / / 0
Siema, 1.5 tygodnia jestem na paro 40mg. Czuje porycie większe niż miałem po długich miesiącach na mefedronie. Normalna sprawa? Trochę dygam...
  • 1907 / 470 / 0
Tak, na początku są mocne skutki uboczne, jesli wszedłeś od razu na 40mg to nic dziwnego, zaleca się raczej po 10mg zwiększać co jakiś czas. Ale ja też nie lubiłem czekać i wolałem się chwilę przemęczyć od razu biorąc 20/40mg.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 185 / 8 / 0
24 grudnia 2022ZebymNieZapomnial96 pisze:
Siema, 1.5 tygodnia jestem na paro 40mg. Czuje porycie większe niż miałem po długich miesiącach na mefedronie. Normalna sprawa? Trochę dygam...
Ogarnij sobie jakieś benzo żeby to przetrwać bo ciężko jest na początku na tym leki cholernie. Żadne inne SSRi nie miało u mnie tak paskudnego wjazdu jak paro, ale potem jak juz zaskoczy to jest bajka.
  • 504 / 17 / 0
Myślicie że branie paro.na sen z nassenymi.lekami.uda się przespać tą sedatywność ?
  • 556 / 86 / 0
@PeTek89 na jakiej dawce paro jesteś?
  • 504 / 17 / 0
@tajemniczy25 40 mg
  • 556 / 86 / 0
@PeTek89 też byłem na 40mg i senność minęła mi po 4tyg stosowania ale zamulenie miałem cały czas,taka obojętność emocjonalna.Może dodaj coś na aktywizację?Bupriopon lub jakiś neuroleptyk w niskiej dawce?Jak długo jesteś na takiej dawce?
Ja będąc na fluwoksaminie która powodowała mega senność dodałem 7,5mg(mała dawka bo fluwo zwiększa stężenie mirty) to po takim mixie zero senności i od rana byłem nakręcony.Moze dodanie 30mg do paro też da taki efekt?
  • 26 / 3 / 0
pierwszy dzień paro 10mg + alpra 0.25mg, alpro fajnie działa na przeczekanie uboków paro myślę dobre.

mam brać 5 dni 10 następnie 20. alrpo moge do 5 tabsów dziennie tj 1.25
  • 11 / / 0
Siema, od prawie roku przyjmuję paroksetynę w dawce 60mg na dobę. Dodatkowo na noc 30mg mirtazapiny, sulpiryd 50mg rano i po południu. Uważam, że paroksetyna jest świetnym lekiem, ponieważ wyciągnęła mnie z dużej depresji, lęków, derealizacji. Początki były bardzo ciężkie, pełne wątpliwości i chęci zrezygnowania z brania tego leku. Paro bardzo ciężko się wkręcała ale jak już się rozkręciła (Trwało to ponad miesiąc) to dała mi diabelską pewność siebie, wyłączyła natrętne myśli i lęki. Skutki uboczne jakie mi dokuczały to rozmazane widzenie, mdłości i bezsenność (Dlatego dostałem dodatkowo mirtę). Z czasem dzięki pracy nad sobą i paroksetynie wszystko przeszło. Jestem z niego zadowolony i z mojego "magika" że mi to przepisał.
Pozdrawiam ciepło :D
ODPOWIEDZ
Posty: 3784 • Strona 373 z 379
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.