Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3785 • Strona 371 z 379
  • 1907 / 470 / 0
Raczej ssri trzeba powoli odstawiać bo bywają nieprzyjemne efekty, nie jest to typowy skręt ale jednak.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 94 / 47 / 0
@blokowiska666 Ty wciąż bierzesz paroksetynę ?Przepraszam, że tak pytam, ale na moim koncie Cię pamiętam jako starego paroksetynowca 😝
  • 1907 / 470 / 0
Normalnie nie ma co przepraszać mordka, biorę od 2017 nieprzerwanie, aktualnie 20mg z pregabalina 600-900mg na dobę, przed snem często 15-30mg mirtazapiny. Nie jest tak źle jakby było bez tego ale dirzuciłbym do tego chętnie metylofenidat lub bupropion, bede gadac z magiczka w styczniu. 😊
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 504 / 17 / 0
13 grudnia 2022blokowiska666 pisze:
Ja po wenli nie mogłem spać, byłem naspidowany i miałem napady agresji.
To samo
  • 1907 / 470 / 0
Czyli wyrzut noradrenaliny nie sluzy. ;)
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 6 / / 0
No dobra, a co sądzicie o dorzuceniu paro do sentraliny, lamo, i doksepiny? Chcę zniwelować trochę efekt stymulacji po sentralinie, i wyciszyć procesy myślowe, natręctwa myślowe.
  • 4396 / 670 / 0
Jak coś to sertraliny, a nie sentraliny. I myślę że jak nie podoba Ci się stan po sertralinie to powinieneś to przedyskutować z magikiem i zastąpić ją paro. Na mnie np 20mg paro przy pierwszym podejściu zadziałało tak że byłem naspidowany więc różnie ludzie reagują na dany lek, to nie jest norma ale nie jest też tak że ogólna opinia o paro że to zamulacz to standard. Ale wtedy brałem też wiele innych psychotropów więc to mogło mieć wpływ, tak sądzę bo drugie podejście do paro 20mg to już praktycznie efekt placebo, nie mogę powiedzieć nic ciekawego bo czułem się jak bym nic nie brał, nie byłem pobudzony, nie byłem zamulony, nie wyłączyło emocji, nie wiem nawet czy działało przeciwlekowo bo nie miałem stresowej sytuacji która mogło wywołać lęk. Według mnie to jeśli coś Ci nie służy jak sertralina ktora Cię pobudzą i wywołuje inne efekty uboczne w twoim przypadku to powinieneś to skonsultować że swoim psychiatra i zmienic lek, nie dokładać do niego kolejnych.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1907 / 470 / 0
Zgadzam się z kolega.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 4 / / 0
Jak było to sory ale 371 stron lektury mnie przerasta.
Lekarz zalecił paro 10mg przez 8 dni a potem przejście na 20mg.
Warto wgl próbować od takiej dawki czy od razu jebnąć 20?
To mój pierwszy raz na tym, wczoraj nieświadomie zajebałem 40mg + podbiłem risperidonem i mnie odcięło, momentalnie w spanie.
Wdzięczny za tipy.
  • 681 / 96 / 0
@xhogx zacznij od 10 mg, paroksetyna na początku może dac w kość trochę, sam to przerabiałem. Po chuj od razu 20. Acha i jak wziąłeś risperidon to nic dziwnego że cię ścięło, ten lek to siekiera jest. Po paro też może być senność, choćby dlatego lepiej zacząć od 10 mg, ale ona mija z czasem.
ODPOWIEDZ
Posty: 3785 • Strona 371 z 379
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.