Papierosy – palenie na tripie

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 822 / 105 / 0

LSD - nie
mj - tak
DXM - tak
opio - tak/ do momentu aż definitywnie nie wchodzi
  • 52 / 5 / 0

Po zielonym, odrzuca mnie od szlugów i alkoholu. Tzn palić palę... bo to nałóg... ale bez jakiejś rewelacji...

Natomiast zawszę palę papierosa zaraz po paleniu zielonego... tzw szlug na dobitkę.

Nie wiem czy ma to jakiś sens z medycznego punktu widzenia (czy podbija)... czy działa tak jak sławne "placebo" i trzymanie mj w płucach (które jedyne co robi to prowadzi do lekkiego niedotlenienia mózgu).

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Meksyk: bitwa gangów narkotykowych z policją w "twierdzy el Chapo"

W mieście Culiacan, stolicy położonego na północnym zachodzie Meksyku stanu Sinaloa, uchodzącego za "twierdzę" narkotykowego barona Joaquina "el Chapo" Guzmana, doszło do ostrych walk między policją i członkami kartelu Sinaloa.
  • 270 / 24 / 0

Mój najpiękniejszy szlug *był po LSD. Znaczy więcej w tym było podziwiania palącego się papierosa. Spalić spaliłem ale bez szczególnej przyjemności. Za to po grzybach boje się szlugów jak ognia, bardzo negatywnie jestem do nich wtedy nastawiony.
*Nie palę na codzień, gdy regularnie popalam, czuje się jakiś struty. Za to fajka pokoju raz na jakiś czas - spoko :-D
  • 7241 / 725 / 0

Fajnie się pali na grzybkach, dym wygląda pięknie.
  • 5 / / 0

Ostatnio na kwasie wyszedłem na papierosa z kolegami, samo palenie było dziwne, zwłaszcza że normalnie też nie palę, ale patrzenie na dym, co dopiero żar, było niesamowite. Jeden z lepszych widoków tego tripa.
  • 1 / 1 / 0

A jak wam podchodzą papierosy po piko? Ja ogl po wciaganiu dużo pale co jakieś pół godziny całą setkę (na codzień jakieś 3-6 dziennie po pół setki) Jednak ostatnio gdy tylko czuje fajki czy pale mdłości mnie strasznie czasem nawet mi słabo
  • 258 / 23 / 0

03 lutego 2019AnasoVerda pisze:
A jak wam podchodzą papierosy po piko? Ja ogl po wciaganiu dużo pale co jakieś pół godziny całą setkę (na codzień jakieś 3-6 dziennie po pół setki) Jednak ostatnio gdy tylko czuje fajki czy pale mdłości mnie strasznie czasem nawet mi słabo
też tak mam, że po piko automatycznie sięgam po fajeczkę, leci więcej fajek, nawet paczka nie starcza. A na co dzień bez piko- paka starcza spokojnie na 2-3 dni %-D
  • 107 / 7 / 0

Po mj potrafi mi 10 - 15 w 4 godziny zejść. Normalnie palę ok. 15 na dzień
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata