Palenie z lufki, końcówka jointa - Okropnie drażni

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 182 / 28 / 0

Kiedyś kopciło się ostro, a szlugów nie paliłem... Chodzi o trawę, jarałem i nie miałem z tym problemów, później z czasem po wiadrach, lufkach, opalaniu... Też niestety epizody z UR-144 czy AM-2201 chyba zrobiły swoje + zimne piwo. Końcówki jointa są wręcz dla mnie przerażające, nie chce się jarać, bo czuć jak drapie dym.

Co da się z tym zrobić>
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 14 / 0

Podczas palenia wewnątrz jointa osadza się smoła, dokładnie tak samo jak na lufie, a najwięcej jest jej w końcówce, dlatego końcówki się tak chujowo pali.

Kręć jointy tak, żeby przy ustniku było tak z centymetr albo więcej czystego tytoniu.

Inny sposób to palić jointa z lufy, jak papierosa. Trochę pomaga.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
  • 38 / 4 / 0

Dokładnie weź na koniec daj dużo tytexu. zwyczajnie wiedząc gdzie zaczyna się tytex gasisz resztę dzięki czemu sprawa rozwiazana. Dobrze, też mieć coś do popijania w trakcie palenia, wten wyeliminuejsz susze w gardle. Wez skrecajac tipa zroluj go tak w środu nie było takiego dużego przelotu.
BLEESS
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata