Palenie z lufki, końcówka jointa - Okropnie drażni

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 182 / 23 / 0

Kiedyś kopciło się ostro, a szlugów nie paliłem... Chodzi o trawę, jarałem i nie miałem z tym problemów, później z czasem po wiadrach, lufkach, opalaniu... Też niestety epizody z UR-144 czy AM-2201 chyba zrobiły swoje + zimne piwo. Końcówki jointa są wręcz dla mnie przerażające, nie chce się jarać, bo czuć jak drapie dym.

Co da się z tym zrobić>
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 14 / 0

Podczas palenia wewnątrz jointa osadza się smoła, dokładnie tak samo jak na lufie, a najwięcej jest jej w końcówce, dlatego końcówki się tak chujowo pali.

Kręć jointy tak, żeby przy ustniku było tak z centymetr albo więcej czystego tytoniu.

Inny sposób to palić jointa z lufy, jak papierosa. Trochę pomaga.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zapalił trawkę i wsiadł z małym dzieckiem do auta

Przed sądem w Łodzi stanie 36-letni mężczyzna, który po wypaleniu marihuany pojechał autem z miesięczną córką, by odebrać ze szkoły syna. Policja ukarała go 500-złotowym mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy.
Rejestracja: 2018
  • 38 / 3 / 0

Dokładnie weź na koniec daj dużo tytexu. zwyczajnie wiedząc gdzie zaczyna się tytex gasisz resztę dzięki czemu sprawa rozwiazana. Dobrze, też mieć coś do popijania w trakcie palenia, wten wyeliminuejsz susze w gardle. Wez skrecajac tipa zroluj go tak w środu nie było takiego dużego przelotu.
BLEESS
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 167 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość