Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 3 z 5
  • 3 / / 0
Trzeba będzie się do lekarza po recepty wybrać, i tak psychika trochę mi siadła przez tą chorobę.
  • 477 / 75 / 0
Wybaczcie za lekko opóźniony wpis.
15 maja 2017misspill pisze:
Jak dla mnie powyższy post wskazuje na uzależnienie w fazie alarmującej. Potrzebujesz alkoholu jako odstresowywacza nie tylko w sytuacjach towarzyskich. Dodatkowo masz zachcianki alkoholowe, myślisz o nim zamiast całkowicie zapomnieć. Przemyśl to. Jeśli przeżywasz dużo stresu stosuj doraźnie benzodwuazepiny, ale nie na zasadzie relaksu po pracy, a raczej w sytuacjach bardzo stresujących, wymagających szybkiej interwencji.
Ale po chuj Ty palancie chcesz wpierdolić kogoś w benzo?

Nikt normalny nie wpieprza tabletek "bo się stresuje" tylko uczy się radzić sobie ze stresem.
Za takie rady to w ogóle warny powinny się sypać, bo jeden, drugi się nie posłucha, ale wreszcie ktoś pomyśli "kurcze dużo postów ma to pewnie wie co mówi" i zacznie sobie "okazyjnie" jeść tableteczki, bo stresik zżera...
Uwaga! Użytkownik Seken nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3414 / 1068 / 0
24 maja 2017Seken pisze:
ale nie na zasadzie relaksu po pracy, a raczej w sytuacjach bardzo stresujących, wymagających szybkiej interwencji.
To + ulotka chyba wszystko wyjaśnia, prawda? Nie mam "kompetentnego" więc, dokładnie, mogę pisać co ślina na język przyniesie, ale tak działa internet. Prędzej Ty dostaniesz warna za brak kultury.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 477 / 75 / 0
Co ci ta ulotka wyjaśnia %-D?
Idź do normalnego lekarza i powiedz, że się stresujesz to na pewno ci benzo od razu przepisze. To, że nie posiadasz statusu kompetentnego nie oznacza, że mogłabyś wyjątkowo ruszyć głową i brać odpowiedzialność za to co piszesz.
więc, dokładnie, mogę pisać co ślina na język przyniesie, ale tak działa internet.
:nuts:
Uwaga! Użytkownik Seken nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 98 / 4 / 0
Seken, idąc Twoim tokiem rozumowania całe forum powinno być zredukowane do jednej strony, z wielkim napisem "Nie ćpajta, tylko idźta się leczyć". Może jeszcze dział Detox można zostawić. Przecież każda inna rada do pogłębianie czyjegoś nałogu, nie? Jest to najprawdziwsza prawda, tylko że jakieś 90% użytkowników (pozdrowienia dla tych, którzy forum czytają w ramach obowiązków służbowych) jest uzależniona, z czego zdecydowana większość nie kwalifikuje się do leczenia (głównie z powodu braku chęci do leczenia). I wychodząc z tego założenia, proponowanie benzo komuś wjebanemu to tego stopnia, że po wyjściu ze szpitala po OZT zaczyna walić browarki "na stres" jak najbardziej mieści się w pojęciu harm reduction. W końcu dzięki temu pożyje dłużej. O ile nie będzie radośnie popijać klona radlerkiem, ofc.
Snuję plany, żuję ludzi, knuję - chytry lis
I po trupach pnę się w górę powtarzając myśl:
KIM JESTEM? - JESTEM ZWYCIĘZCĄ!
  • 3414 / 1068 / 0
Popiszę się większą wiedzą, ulotka od każdej benzodiazepiny zawiera informacje o możliwości wystąpienia zależności psychofizycznej. Dziękuję.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 3217 / 409 / 0
Tak swoją drogą to szukanie odpowiedzi na pytanie "pić czy nie pić po ostrym zapaleniu trzustki" na forum dla ćpunów jest przykładem skrajnego wyjebania na swoje zdrowie i życie :cheesy:
Najpewniej lekarz kategorycznie zabronił spożywania jakiegokolwiek alkoholu tłumacząc jakie konsekwencje będzie za sobą niosło złamanie zakazu, więc koleżanka sięgnęła do alternatywnych źródeł.

Do tego jeszcze "siadła mi psychika po zabiegu więc zapytam narkomanów co z tym zrobić "
No nie mogę
Uwaga! Użytkownik Fatmorgan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 181 / 22 / 0
24 maja 2017misspill pisze:
24 maja 2017Seken pisze:
ale nie na zasadzie relaksu po pracy, a raczej w sytuacjach bardzo stresujących, wymagających szybkiej interwencji.
To + ulotka chyba wszystko wyjaśnia, prawda? Nie mam "kompetentnego" więc, dokładnie, mogę pisać co ślina na język przyniesie, ale tak działa internet. Prędzej Ty dostaniesz warna za brak kultury.
Ty [mention]misspill[/mention]juz warna masz.
[mention]seken[/mention] jak widzisz takie posty przywolj mnie lub
[mention]PEA[/mention]
Ta pani juz dostawala warny a jej rady to w bajki wsadzic.
Pimpuje leki i pakuje ludzi w uzaleznienie. Sama nie wie czy sie leczy jej mga super dobry kw walproinowy to nic innego jak syntetyczny kw walerianowy, ale eg niej to super lek.

Teraz misspill 3 rzeczy
- odszukaj czym jest stres a czym lęk
-odszukaj ulotke relanium i przeczytaj ZE ZROZUMINIEM
-zmien ludzi ktorzy szkola. Koncerny maja tyle hajsu a wyszkolic kogos nie umieja
:-D

Co do trzustki.
Odpadaja wszystkie uzywki.
Uwaga! Użytkownik Brainnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2278 / 266 / 3
To, że MP faktycznie zmienia co chwilę zdanie i wynajduje kolejne "uniwersalne" środki na wszelkie choroby psychiczne, gdzie modelem teoretycznym i praktycznym (zawsze aksjomatycznym!) jest jej własna osoba, to jedno. Z drugiej zaś strony mamy też Ciebie, niestety, Brainnn, który jesteś bardzo często impulsywny i nie trzymasz się tematu, atakując ad personam. Oboje zbliżacie się do banów. Wcześniej nie dawało nic głaskanie po głowie, więc teraz mówię wprost. Wyciągnijcie z tego wnioski, proszę, i skupcie się bardziej na merytorycznej dyskusji, w której jedna strona szanuje drugą i się od niej uczy. I vice versa.
Fenetylamina@tutanota.com
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
  • 2 / / 0
Mam 22 lata, zawsze mialem slaby leb i nie pilem bardzo duzo, lecz ozt mnei dopadlo na woodstocku. Nie pilem przez 2 lata a mj pale regularnie (fajki tez) i nie mialem nawet najmniejszych nawrotow bolu. Badam sie co jakis czas i moja trzustka jest zdrowa. Wiec mj raczej nie szkodzi.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.