Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 2 z 5
  • 169 / 11 / 0
Zupdatuj poradnik bo link nieaktywny albo wrzuć tu zawartość bo nie tylko tobie się przyda :)
  • 334 / 30 / 6
  • 66 / 1 / 0
Dostalem 2=mc temu dostalem OZT jak to jest walac w baty omijam trzustke?
ew. jak z morfina dozylnie?
edit dokladnie to ostre żółciowe zapalenie trzustki
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2015 przez Iteh, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4396 / 669 / 0
Nie omijasz, zalecam Ci odstawienie wszystkich uzywek na 2 lata czasem herbatke sie mozesz napic :)
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 2 / / 0
Witam.
Tydzień temu trafiłem do szpitala z silnym bólem brzucha. Diagnoza lekarza OZT. Poziom amylazy w surowicy 91 U/l podczas gdy poziom normalny to 57. Reszta wyników jak na mój tryb życia(alkohol często ten 40%, żwir przez ostatnie pół roku dość często,plus MDMA od czasu do czasu i inne zmieniacze swiadomosci ,ale zupełnie sporadycznie, generalnie szybkie życie ,a co za tym idzie kilka razy w tygodniu fast food) ,ku mojemu zdziwieniu wzorowa. Ze szpitala wyszedłem juz po godzinie w czasie której dostałem dwie kroplówki. Z mj nie ma problemu pale od zajścia każdego dnia i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków. Dziś przyszła mi ochota na papierkowy trip ze znajomymi i zastanawiam się jak to może wpłynąć na moją trzustkę. Wyszukiwałem różnych informacji na temat tego jak LSD wpłynie na prace mojego organizmu ,ale żadna z nich nie była dla mnie wskazówką, a tym bardziej nie rozwiała moich wątpliwości. Może ktoś ma jakieś doświadczenia czy wiedzę która mógłby się ze mną podzielić?
  • 346 / 4 / 0
jeżeli to LSD LSD to nie ma przeciwskazań, tak znikoma ilość nie ma wpływu na nic oprócz bańki, żadne z narządów itp
DREAMMARKET - wpadaj tędy: http://lchudifyeqm4ldjj.onion/?ai=92884.
  • 2 / / 0
No kwasik, nie żadna tam "ważka" czy inne substytuty. Zastanawiam sie nie nad bezpośrednim wpływem bo ten to domyślam sie, że jest żaden, ale raczej nad tym czy kwas wpływa na biochemie/metabolizm(?) organizmu, czy np. skok cukru może mi zaszkodzić i czy skoro chwile po przyjeciu powoduje lekkie mdłości (a mój organizm zawsze tak reaguje na LSD) to jak to sie ma do trzustki. Jednak współpracuje ona z żoładkiem.
  • 3 / / 0
Miesiąc temu przeszłam OZT. Tydzień pobytu w szpitalu, zalecenia lekarzy zero alkoholu. Odświeżam temat, bo potrzebuję jakieś alternatywy, żeby się odstresować. Link do poradnika nieaktywny, może by ktoś jednak poratował. Od wyjścia ze szpitala wypiłam łącznie 6 piw(głównie radlery 2%), miałam jeden atak bólu, nie związany z alkoholem, przeszło samo po jakiś 24h. Fajek też nie rzuciłam, jedynie ograniczam. Jedyne co, to dietę trzymam. Praktycznie same grysiki/kleiki jem i jogurty. A i jeszcze przed trafieniem do szpitala przez pół roku średnio raz w miesiącu miałam bóle w okolicy żołądka po jedzeniu,wymioty, myślałam, że to przez nerwy. I jeszcze jednak rada: albo jecie albo pijecie. Nie łączcie ciężkostrawnego jedzenia z alkoholem. Jak piję te swoje lekkie piwka, to ścisła dieta, żadnych chipsów, pizzy do piwa etc. Chciałabym się napić mocniejszego alkoholu, szkockiej np., ale z drugiej strony się boję.
  • 3414 / 1068 / 0
Jak dla mnie powyższy post wskazuje na uzależnienie w fazie alarmującej. Potrzebujesz alkoholu jako odstresowywacza nie tylko w sytuacjach towarzyskich. Dodatkowo masz zachcianki alkoholowe, myślisz o nim zamiast całkowicie zapomnieć. Przemyśl to. Jeśli przeżywasz dużo stresu stosuj doraźnie benzodwuazepiny, ale nie na zasadzie relaksu po pracy, a raczej w sytuacjach bardzo stresujących, wymagających szybkiej interwencji.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 17 / / 0
No weź lepiej nie pij tych radlerków tylko sobie zarzuć benzo, bardzo dobra rada :/
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 2 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.