Owoc Mango wzmacnia trip?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

eso

• 3948 / 144 / 0

a sok z czarnej porzeczki nie powinien przypadkiem dac tego samo rezultatu?
  • 3491 / 25 / 0

Nie. Co innego zmniejszenie rozkładania subst. a co innego zwiększenie jej wchłaniania i zmiana profilu działania.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Naloty uzależnionych papug zagrażają indyjskim uprawom maku

Rolnicy w Indiach walczą zażarcie, aby odeprzeć plagę uzależnionych od opium papug. Jak donosi NDTV, ptaki przyprawiają o ból głowy hodowców maku w stanie Madhya Pradesh, niszcząc ich plony i obżerając się cennym narkotykiem.
  • 28 / 1 / 0

Czy tylko owoc mango wzmacnia działanie, czy może być też sok, który zawiera m.in mango?
  • 24 / / 0

Dobra, mogę napisać że "badane". 3 razy jedzone mango i palona mniej więcej ta sama ilość.
pierwszy raz - początkowo bez różnicy, następnie znaczne wydłużenie tego pierwszego uniesienia. Dodam że dojrzałe mango to chyba najsmaczniejszy owoc jaki jadłem :D.
drugi raz - mango było twarde, zjadłem i bez różnicy w działaniu szczerze mówiąc.
trzeci raz - mango dojrzałe, lecz jeszcze nie tak miękkie jak pierwsze. Działanie było podobne jak za pierwszym razem lecz niewiele ponad poziom placebo.

Mango za to praktycznie za każdym razem wywoływało dobry nastrój, lecz to zapewne przez bogactwo tego owocu w składniki odżywcze, a nie jakieś ukierunkowane działanie psychodeliczne.

@majsterzpolski
soku 100% z mango nie kupisz, przynajmniej nie za normalne pieniądze. Piłem jakiś nektar co miał bodaj 40% soku z mango i 20% innych soków i działanie jeśli już było to na poziomie placebo.
Użytkownik nieaktywny
  • 233 / 5 / 0

Skoro kupiłem mango nie do końca dojrzałe(w połowie żółte, w połowie czerwone) to czy jak zjem je teraz będzie miało efekt taki sam jakbym pozwolił mu dojrzeć w papierowej torbie?Bo chyba leżakowanie nie zwiększy zawartości myrcenu w owocu???
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Musi być bardzo dojrzałe, przedojrzałe wręcz (chyba w tym temacie był link do angielskiego art o wzmacnianiu mj mango - musi byc "overriped"). Trzymaj więc w torbie dopóki nie zrobi się miękkie inaczej mozesz liczyc ewentualnie na placebo ;p
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Nie wygodniej jest pobawić się w trawe cytrynową? Niby zawiera tą samą substancje(?)
Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

naprawdę efektowna metoda.
po spaleniu w sumie jednej lufki (Jack Herrer), trip, był dość intensywny, na pewno zadowalający, utrzymywał się z mniej więcej taką intensywnością około 3 godzin.
placebo wykluczam, ponieważ paliły ze mną dwie osoby, które były tego samego zdania.
manga które jedliśmy były bardzo dojrzałe, dodam, że również bardzo smaczne.
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Mango działa, sprawdzałem :)
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2013 przez t0p3k, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 425 / 2 / 0

Są jakiekolwiek podstawy, żeby podejrzewać, że mango zadziała podobnie przy jakimś syntetycznym kanna?
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata